Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dominák, mit csinálnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dominák, mit csinálnátok egy szub pasival?

Figyelt kérdés

2021. máj. 13. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Én bármit én szub vagyok.

Imádok takarítani főzni.

2021. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Rapisilnek a farkara, utana kinyalatnam magam vele. Elöl és hátul is.
2021. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Nem hiszem hogy túl sok profi domina jár ide. Egyébként azt csinálják veled amit kérsz. Persze ha nagyon nincs ötleted mondanak párat amiből lehet választani. Azért a legtöbben kész fantáziákkal vagy legalábbis pontosan meghatározható fétisekkel érkeznek oda. Előre meg van minden beszélve.

Ha nem akarod előre megbeszélni, akkor kérhetsz alap programot, ez általában kikötözés/bilincs, tease & denial, pórázon vezetés, lightosabb-közepesen kemény testi fenyítés pálcával, némi lelki megalázás, cipő/csizma nyalatás, parancsolgatás szokott lenni. A végén elélvezhetsz, ez nagyon domina függő hogy hogyan, van aki kiveri neked, vagy megparancsolja h verd ki, esetleg ruined orgasm. Utána szintén domina függő, h le kell nyalnod a spermát a csizmájáról/földről, esetleg még kapsz egy kis büntetést amiért elélveztél, majd vége a játéknak, mehetsz zuhanyozni, átöltözni.

2021. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

Átutaltatnám a fizetését, majd zsebpénzt adnék neki.

A kényelmemért létezne, takarítana, masszírozna, ügyintézne, főzne, kísérne vásárolni. Cserébe aláznám és rendszeresen fenyíteném. Ha rossz rabszolga volt, akkor keményebben ;)

2021. máj. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!