Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van akit megbántál, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akit megbántál, hogy nem feküdtél le vele? Vagy pont hogy azt, hogy lefeküdtél?

Figyelt kérdés
Akiről utólag azt mondod inkább nem kellett volna, miért?

#szex #kihagyottlehetőség
2021. máj. 13. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Millió olyan volt, hogy megbántam, hogy nem feküdtem le valakivel... Olyan viszont nem volt, hogy megbántam, hogy lefeküdtem valakivel, akár rossz is volt... Viszont azt megbántam, hogy életemben egyetlen egyszer nem húztam gumit egyéjszakáson :D
2021. máj. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelt Bíróság! Nem bántam meg semmit! Csak a 2 házasságomat! Ezenkívül csodás az életem. Hódítás, szex, élvezet!
2021. máj. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan konkrétan nem fordult elő, hogy a lány le akart velem feküdni, én meg nemet mondtam. Olyan viszont többször is, hogy nem vettem észre a jelzéseket, és ezért kihagytam, csak utólag esett le. Na, ezeket nagyon bánom.
2021. máj. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Van akit bántam, hogy megtettem, főleg azért, mert rossz volt az időzítés, magyarul megcsalás volt, de olyat is sajnálok, de olyan nem volt, akit bánok hogy visszautasítottam.
2021. máj. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Mindkettőre van példa, olyanra is amikor megbántam hogy nem húztam gumit, de mindenből tanul az ember :)
2021. máj. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyat nem bántam meg, hogy kihagytam. Viszont olyan volt, hogy szex után egy kicsit bántam, de mostanra ez már elmúlt.

Ebből volt olyan, ami nem sikerült jól és olyan is, ami után rosszul éreztem magam, hogy "ezt nem kellett volna megint", buta szerelmes és magányos voltam, de egyébként már megnyugodtam. Nem bántalmaztak, nem volt velem senki erőszakos szerencsére, ilyesmit bánnék, de ki nem.

2021. máj. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt volt. Olyan is, hogy megbántam hogy valakinek nem adtam be a derekam, meg olyan is akinek beadtam és bàr ne tettem volna…
2021. máj. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Igen, több kihagyott lehetőséget bántam meg. Az egyik, amit itt a 11-es hozzászólásban írtam, francia csaj volt, hát jó nagy marha voltam...:) https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..
2021. máj. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt egy szép lány és bármi lehetett volna de kihagytam amit a mai napig nagyon de nagyon bánom! 😞
2021. máj. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem lett volna szabad, de túl jó volt. Megismételtük kétszer. Majdnem harmadszor is.
2021. máj. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!