Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kell mérni pontosan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell mérni pontosan a pénisz hosszát? Felülről vagy oldalról,csak odatenni a vonalzót vagy be is nyomni ameddig tudjuk,makk legeslegvégpontjáig vagy csak ammeddig még vastag?

Figyelt kérdés
2021. máj. 13. 00:09
 1/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
87%
Nem kell mérni.
2021. máj. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Kell mérni. Anélkül csak a próbálkozás marad, mint a nyulaknak
2021. máj. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Amúgy a szeméremcsonthoz kell nyomni a vonalzót,és a végéig kell mérni
2021. máj. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

A nemi szerved feletti zsírt be kell nyomni a szeméremcsonthoz a vonalzóval, a szeméremcsonttól kell mérni hivatalosan.

Persze aki kövér, az eleve nem tudja annyira benyomni a zsír miatt a csontig a vonalzót, talán emiatt veszít 1 centit. Ezért célszerű lefogyni, egyből nagyobbnak tűnik a cerka.

2021. máj. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

A legjobb a segged lyukától mérni és akkor büszke lehetsz magadra.

De ha méred, akkor jobban tudsz szexelni vagy tovább birod ???

Ez a méregetés csak az unatkozó kisgyerekek szórakozása hogy minél nagyobbat mondjon.

2021. máj. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Legjobb, ha a gerinced hosszával együtt méred.
2021. máj. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

A szomszéd muskátlijától kell mérned az orrod hegyéig, az a szabvány módszer.

Ekkora hülyét....

2021. máj. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7


Ne hülyézd a kérdezőt, tényleg sokan rosszul mérik, oldalról, alulról, vagy pedig felülről, de nem a szeméremcsonttól.

2021. máj. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1.Aki méricskéli az márpedig hülye.

2. Ha 140 kilós dagadt állat vagy, hordó béllel, hiába nyomod be a vonalzót a májadig, attól még 3 centis a pöcsöd, mivel a beledtől nem tudsz többet használni belőle.

3. az méregeti akinek kicsi

4. attól, hogy tudod, hogy mekkora, ugyanolyan semmirekellő maradsz az ágyban

5. a nőket nem érdekli, hogy centire pontosan mekkora, ránézésre tudják, hogy jó-e vagy nem.

6. csak a hülyék méregetik

7. 6.

2021. máj. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

Fiatal koromban mértem, aztán lett nőm, akkor leszoktam róla. Mostanában néha megint megmérem, mert felszedtem pár kilót. Nincs nagy belem azért. De ez is motivál, hogy leadjak pár kilót.

Nők is nézegetik a seggüket tükörben, hogy hogy áll rajta ez a szoknya, az a nadrág. Miért ne méregethetné a farkát egy férfi?

2021. máj. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!