Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minél nagyobb egy pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél nagyobb egy pénisz annál jobb?

Figyelt kérdés

Nagyobb pénisz nagyobb élvezet?


20/5 sokkal jobb érzés mint egy 15/4?


2021. máj. 11. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem 10000 kérdés legalább erről szól, olvasgass azok között.
2021. máj. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
A legtöbb nőnek sokkal jobb
2021. máj. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Igen, imádom ahogy nagy nehezen belém préselik és utána jó keményen megdugnak vele.

Úgyis csak arra vágysz hogy igazolják amit akarsz de hogy ez kb az egyetlen ami egyesek fejében jár...

2021. máj. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Tanulj biológiát, tanulj a nők nyelvén!

Csak ismételni tudnám a két kérdéssel alattad lévő hozzászólásomat, de mára elég volt az agyament kérdésekből.

2021. máj. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Igen. Ez elég egyértelmű
2021. máj. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Ahj...

Attól, hogy van egy 20-as péniszed, még nem leszel jó az ágyban, csak max magabiztos a méreted miatt.


Megsúgom, a G-pont kb. 3-5 centire van a hüvelyben. Ha csak ki-be húzogatod missziben, este 9kor minden nap, attól még nem lesz jó.

Figyelni kell a partnerre, hogy neki hogy jó, mit szeret.

Nem farokfüggő, hogy jó lesz-e, hanem ember -és technikafüggő.

2021. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Minél kevesebb ész annál rosszabb. A farokméreten pörgő hülyék utóbbi kategóriába tartoznak.
2021. máj. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Hogyne, nincs is jobb mint amikor feldugja a csávó a méhszájamig a farkát, és csillagokatlátok a fájdalomtól, meg amikor nem lehet vadulni mert akarva akaratlan fájdalmas az együttlét, vagy épp orálisan sem tudom kielégíteni a partnerem, mert nem tudom úgy a számba venni, hogy ne érjen hozzá a fogam. Ez mind jó.... de tényleg.
2021. máj. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bizonyos határokon belül jobb, de azért ez a 20/5 sok. Nekem ilyen 15-18 között tökéletes, se kisebb se nagyobb nem kell, teljesen elég.
2021. máj. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!