Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van valami kulonosebb veszelye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami kulonosebb veszelye kulfoldi, fekete sraccal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Instan beszelunk mar par napja, es nagyon jo fejnek tunik. Debrecenben tanul, angolul beszel, magyarul keveset. En beszelek angolul folyekonyan ugyhogy ez nem problema.

Nem vagyok rasszista, de sokan le akarnak rola beszelni, ezert van bennem kis felsz emiatt.

18 eves vagyok egyebkent, nem volt meg baratom, de o nagyon megfogott, jol is nez ki meg vicces, tobb oraig beszelunk.


2021. máj. 10. 22:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
72%

Jó eséllyel ő most unalmában sorban fűzi a csajokat Debrecenben, mert otthon vannak, semmi mást nem csinálnak egész nap az egyetemi oktatási szünet miatt. Jó szövegük van, lazák, rengeteg fiatal lány van az egyetemen, ott a tanítóképző főiskola, egészségügyi fősuli, na oda aztán nagyon egyszerű gondolkodású, vidéki lányok járnak, eleve attól elvesztik a fejüket, hogy Debrecenben élhetnek, tanulhatnak (Borsodhoz vagy Sz-Sz-B megyéhez képest egy kozmopolita hely) a fekete és arab srácok sorban fektetik le őket. Tudom miről beszélek, mozogtam abban a körben, buliztam velük, mist meg még többen járnak Debrecenbe, mint amikor én velük mozogtam. Volt egy arab srác ismerősöm, akinek joghallgató állandó barátnője volt (meg mellette sok más), diplomázás után úgy húzott el a srác az országból, hogy vissza se nézett. Egyszerűen nekik annyi a kapcsolat, hogy amíg Debrecenben tanulnak, addig legyen valaki, akivel lehetnek, de folytatás az nem lesz. Ismertem egyetlen lányt, akinek izraeli barátja volt, ő hozzá is ment, kiköltözött Izraelbe, de azért Izrael más, mint Afrika, európaibb gondolkodású emberek (is) lakják.


Szóval ha csak szexet akarsz, akkor hajrá, csak tudd, hogy BÁRMIT mond vagy ígér, nem te leszel az egyetlen, akit k*rogatni fog. Nekik a város terített asztal, minden második magyar lány szívesen fekszik nekik, és ők ezt tudják is, ez az egyik vonzereje Magyarországnak (máshol Európában azért nem ennyire könnyen kaphatók a lányok) ezt maximálisan ki is használják. Nem hibáztatom őket, ingyen szex minden sarkon.

Megjegyzem ismertem afrikai fekete külföldi orvosi egyetemista lányt is Debrecenben, ő is szexmániás volt, mondjuk ő csak a többi, jómódú külföldivel kavart, de hatalmas szexuális étvágya volt. A bérelt lakásában a szomszédokkal folyton problémája volt, annyira hangosan szexelt és bulizott, vicces volt. Szóval nem csak a fekete fiúk ilyenek.

Ha Afrikából jött, akkor nála a szex csak napi dolog, mint az evés. Náluk annyi lefeküdni valakivel, mint kezet fogni, ilyen a "kultúrájuk" otthon is, köszönés, kellemes csevegés, bókok, majd szex. Így működnek. Ha magyar srác csinálná ezt mindneki fel lenne háborodva, náluk meg ez a sárm részének tekintik.

Ha jómódú amerikai fekete, az azért más valamennyire, de az meg ritka Debrecenben.

2021. máj. 11. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

#13

12-as vagyok

Milyen nő fekszik nekik?

Bármelyik. Illetve nem lehet meghatározni, hogy kik.

Felsorolok pár felállást, akiket ismertem.


Izraeli srác (orvostanhallgató), epég szép, vékony magyar egyetemista lány (jogász szakos), együtt maradtak, a lány hozzáment a sráchhoz Izraelben élnek.


Nagyon gazdag családból származó joghallgató lány, arab srác (pénzes fajta, az Öböl-menti országokból), ha jól tudom nem maradtak együtt, de amíg együtt voltak, a srác mindenhova elvitte, beutazták a Közel-Keletet.


Gyógytornász szakos csaj, valami nagyon rossz családi hátérrel, alkoholista apja verte, de nagydumás volt, magát bombanőnek hitte Sz-Sz-B megyéből. Arab srác csak kúrogatta a csajt évekig, majd otthagyta. A csaj valakitől terhes lett (nem az arabtól), az is otthagyta, most egyedülálló anya.


Tanítóképzős csajok, akiket ismertem, ők ismeretlen feketékkel is simán elmentek egy menetre is, gyakorlatilag bárkinek feküdtek, aki külföldi volt.

Az vicces volt, hogy én mondjuk tudtam, hogy az egyik buliban megismert fekete pasi nem orvosi egyetemista volt, hanem a menekülttáborból jött ki (akkoriban még volt), a tanítóképzős csaj meg azt hitte megfogta az isten lábát, fogalma se volt hogy kivek jött össze. De a tanítóképzősök ilyenek voltak, teljesen fogalmatlanok. Ez volt a szint 10-15 éve, amikor még rengeteg migráns járkált Debrecenben. Simán kiadták magukat egyetemistának, lányok megbesz0pták.


Én még a Genius-Bázis klub időszakában ismertem meg az első Debrecenben tanuló külföldieket. De az öregek elmondása alapján a régen is voltak Debrecenben ilyen külföldi egyetemisták, akkor is ezerrel csajoztak.


Ma már sokkal több a külföldi egyetemista (szerintem sokkal több fekete, régebben az arabok/perzsák voltak többen) menekült meg jóval kevesebb ma már, érthető okokból.


Ismertem egy elég csúnyácska, kövér gyógytornász szakos csajt (miskolci volt), aki a vonaton ismerkedett meg egy feketével, menekülttáborban lakott a faszi (ingyen vonatozott valami hivatalos menekültügyi papírral, kb. állandóan ott csajozott), a csajt felszedte, a lány vele vesztette el a szüzességét, csak szex volt, nem kapcsolat. Aztán a csajnak lett magyar pasija, valami biztonsági őr. És a néger faszi ahányszor hívta a lányt, hogy szex kellene, a lány ugrott és ment szexelni akár Budapestre is. A magyar pasija semmit se tudott róla. Tudta a lány, hogy semmi jövője az egésznek, de vele vesztette el a szüzességét és nem bírt nemet mondani neki.


Egy közgázos lánynak is volt fekete pasija, de abból se lett sok minden szexen kívül.


Az is igaz, hogy ismertem olyan fekete lányt, aki nagyon erősen vallásos keresztény volt, nem szexelt senkivel. Szóval vam ilyen is, de nyilván ez a kivétel.


Feketék közt azok, akik afrikaiak (nem valami nyugati országból jöttek masodik generációs bevándorlóként tanulni), teljesen masként állnak hozzá a szexhez, mint egy Európában felnőtt, szocializálódott fekete.


Debrecenben inkább azt kellene megkérdezni, hogy melyik nő nem menne el egy feketével vagy arabbal. A többség simán elmenne, ha nem is született debreceniek, de Debrecenben tanuló lányok.

Debrecen ilyen szempontból hírhedt hely, ugyanis Kelet-Magyarországon majhogynem az egyetlen nagy város, ami vonzza a több száz kilométerről a fiatal lányokat, akik már attól elájulnak, hogy ők Debrecenben élhetnek, tanulhatnak. Nekik az a pár egyetemi év éltük fénypontja, utána mehetnek vissza a kis falujukba, hozzámehetnek a helyi tüzépes Ferihez aztán szülnek 3 gyereket a kedvezményes hitelért. Ez lesz az életük, ezt tudják, ezért akarják kiélni magukat, amíg Debrecenben élhetnek. Tehát van sok ezer szexéhes fiatal lány, távol a szüleik figyelő tekintetétől, bulizhatnak, pasizhatnak, akkor is, ha otthon van barátjuk, plusz van rengeteg külföldi srác az egyetemen (korábban sok migrans is), akik egy Sz-Sz-B, Békés vagy B-A-Z megyei lány szemében maguk az egzotikum (Mátészalkán, Gyomaendrődön vagy Encsen nem sok fekete vagy arab van). Kereslet megtalálja az utat a kínálathoz.

Bocs, kicsit sokat írtam, de szerintem jó ha látja a kérdező a helyzetet teljes egészében. Hogy az ő esete nem egyedi.

2021. máj. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!