Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van valami kulonosebb veszelye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami kulonosebb veszelye kulfoldi, fekete sraccal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Instan beszelunk mar par napja, es nagyon jo fejnek tunik. Debrecenben tanul, angolul beszel, magyarul keveset. En beszelek angolul folyekonyan ugyhogy ez nem problema.

Nem vagyok rasszista, de sokan le akarnak rola beszelni, ezert van bennem kis felsz emiatt.

18 eves vagyok egyebkent, nem volt meg baratom, de o nagyon megfogott, jol is nez ki meg vicces, tobb oraig beszelunk.


2021. máj. 10. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
nincs ezzel gond, csak kezdj el tanulni bantu nyelven is.
2021. máj. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Szúzként neee. Meg egyáltalán. Na mindegy.
2021. máj. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2 Miert? Meghallgatom mindeni velemenyet, ha normalisan irja le.
2021. máj. 10. 23:06
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
Ennyire csúnya és/vagy kövér vagy, hogy ez jut csak? :(
2021. máj. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Én éltem pár hónapot Afrikában, és dolgoztam itthon is sokféle külföldivel. Nem a bőrszín a lényeg, hanem a kulturális háttér. Egy amerikai vagy francia, holland, stb. fekete srác kb. ugyanúgy áll a nőkhöz mint mi. Az afrikai országok többségében nagyon más a gondolkodás. Földrészen belül is nagy az eltérés, van ami tiszta Európa, van ahol kecskét cserélnek nőre, van ahol pedig a Nő irányítja a családot, az ő szava szent. És persze ott sem mindenki egyforma,vannak kedves pasik és erőszakosak is. Szóval semmi általános nem mondható, én sok jófej színes srácot ismertem, de olyat is, akitől tartanék ha kettesben kéne lennem vele. Szerintem először nyilvános helyen találkozhatunk, élőben is ismerkedjetek össze. Bízz az ösztöneidben.
2021. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Egyik sem, kepzeld sportos is vagyok :D

Mi koze az izlesnek, "valogatossagnak" ehhez?

2021. máj. 10. 23:10
 7/12 A kérdező kommentje:
5 Koszi!
2021. máj. 10. 23:10
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Ha bejön és vele akarod az elsőt, te dolgod, de tényleg jobban jársz, ha nem mondod senkinek. Elég annyi, hogy egy külföldi sráccal volt, akit neten ismertél meg.
2021. máj. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Kamu!
2021. máj. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Cpt_Obviously ***** válasza:
Csak tudd mit akarsz, mert ha beleesel mint vak ló a szakadékba, ő meg 0,5-1 év múlva dobbant az szar, kivéve ha olyan helyre költözik, ahova szívesen mész vele.
2021. máj. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!