Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hosszú a péniszem, viszont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú a péniszem, viszont ronda formája van szerintem. Mennyire fontos lányok egy faroknak formája?

Figyelt kérdés
Nem formás a makkom, és olyan rondáknak látom valamiért az egészet. Meg hosszú is ami nem tudom mennyire jó mert még nem volt barátnőm. De nem tudom elképzelni azt hogy ez teljesen beférjen egy hüvelybe.
2021. máj. 9. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire

Ha tudod használni és kemény akkor nyert ügyed van.

Ne kattogj ilyeneken.

2021. máj. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nagyon fontos a pénisz kinézete.
2021. máj. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnyugtat,szerintem minden pénisz hülyén néz ki.Ettől még szeretjük.
2021. máj. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Fő hogy hosszú😂
2021. máj. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha csak hosszú, de vékony, akkor az nem túl élvezetes. Hiába böködi a szerveim, ha amúgy nem tölt ki. És de, fontos, hogy esztétikus legyen. Ne legyen aránytalan, ne legyen ferde. Mert ezek nem csak esztétikai szempontból fontosak, hanem szex közben is érezhető.
2021. máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!