Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok\Nők! Nektek fontos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok\Nők! Nektek fontos hogy milyen a pénisze annak a személynek akivel szexelni fogtok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy méret,görbeség,forma,lefele görbülő pénisz esetleg
2018. febr. 2. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
legyen igényes ápolt tiszta és szép formás
2018. febr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Legyen igényes és tiszta. A görbület, forma ilyesmi nem számít.
2018. febr. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Az hogy hova görbűl hova nem.

Bőrős vagy metélt Tökmind1 csak ápolt legyen frissen mosott.


A méret az már más tészta .

Nem vagyunk egyformák úgy ahogy nincs két egyfotma kuki úgy két egyforma vagina se.

Van olyan aki szűkebb tágabb. Van akinek rövid van akinek hosszabb a hüvelye.


Nekem rövid és szük hüvelyem van még izgalmi állapotban is.

Nekem nem jó a hosszú se a vastag pénisz.

Szóval ilyen szempontból számít a méret.


24N

2018. febr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1,2:

Milyen az “igényes” pénisz?

Ha jól értem nem azt, hogy tiszta, mert azt külön emlitettétek.

2018. febr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Nekem az a lényeg, hogy finom ragadós, túrós, büdös legyen.
2018. febr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem fiuk válaszait várom,ez az utolso hozzászólónak szól
2018. febr. 2. 09:59
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Miért lennék fiú?
2018. febr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Mivel csak olyannal szexelek,akit szeretek,így a legfontosabb,hogy tiszta legyen.Pl;egy 40-50 fokos melegben,csak fürdés/zuhanyzás után van szex.Én is tisztálkodom,hisz az is be tud izzadni.

Nem kitétel,de előny,ha kisebb,"nem lószerszám"!Illetve a vérpénisz szerintem izgatóbb,de a hússal sincs baj!

2018. febr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

Persze, ismerkedésnél a második kérdés hogy milyen, és mekkora, és görbül e, és merre.


A 14ből összesen kétszer volt hogy megijedtem mikor megláttam, egyiknek azért mert szerintem 10 cm se volt, és kb 2 ujjnyi vastag ( itt semmi jelét nem adtam a gondolatomnak), a másiknak meg vagy 17 és épphogy átértem. Ja és ez a kettő persze egymás után jött...


De a kicsivel is tudtam végül élvezni, a kapcsolatnak is ő vetett véget, mielőtt valaki azt gondolná hogy...

A másik pedig máig nagyon tud fájni néha, annak ellenére hogy évek óta együtt vagyunk. Más nagy mérettel is szenvedtem, de hát nem ez alapján választok. Mondjuk egy 20+ az már lehet teljesen elrémisztett volna, akármennyire is szimpatikus a srác...

2018. febr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ideális pénisz olyan, hogy a tövéből kiindulva találok egy férfit, aki kitartóan, ügyesen és lucskosan szereti.
2018. febr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!