Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt barátnőm imádta, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőm imádta, ha vadul hosszan dugtam a száját, punciját, fenekét is néha. Pedig elég nagy s sokaig bírom. Imádta a falhozbaszós kemény szexet. Azóta sem találtam ilyet. Ötlet, tipp, hogy hol keresessem?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 10:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%

Sosem értem az ilyen kérdéseket, hogy hol keress ilyen meg olyan nőt...baszki azt hiszed van olyan falu, hogy csak nagycsöcsű milfek laknak ott, olyan kévézó, hogy csak análplugos vöröshajú csajok kávéznak, olyan buszmegálló ahol csak a keményen dugó vad csajok várják a 151-es buszt...

Vagy ilyenkor komolyan milyen választ vársz?

"persze ismerek egy plázát ahol a 3. emeleti budiba csak {insert attribite here} csajok járnak

2021. máj. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó megmondta a tutit :D és a vöröshajú análplugosnál magamra ismertem🤣🤣


Amúgy vannak ilyen csajok de nyilván nem úgy fognak bemutatkozni, hogy "szia, Rebeka vagyok és imádom a falhozbaszkodós szexet egy nagy és méretes virslivel😂".


Pl.én is az általad leírt dolgokat szeretem, viszont az átlagos méretet jobban kedvelem.

2021. máj. 30. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!