Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, valami tipp, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, valami tipp, hogy könnyebb legyen a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés

Amikor a barátom 1 ujját dugja fel, az is fájt ( bár mostmár kevésbé ) és ha mozgatta kicsit sem volt jó érzés. 2 ujja csak félig fér be, annyira szorít.

20l



2021. márc. 12. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tipp: ne görcsölj rá és engedd el még jobban magad. Ha arra pörögsz rá, hogy "fáj, fáj, fáj" akkor minden érzetet arra fog "dekódolni" az agyad és tényleg kellemetlen lesz. Nem kell rohanni sehova, ha majd a petting úgymond jól meg akkor lassan majd készen állsz fejben rá (van akinek ez elsőre megy, másnak meg több idő kell hozzá megtanulni elengedni magát). Ettől még óvatosan csinálja a pasid.
2021. márc. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Síkosító!


Te be tudod dugni magadnak? Szerintem is csak annyi a gond, hogy rágörcsölsz.


Irányítsd a párod, kérd hogy lassan csinálja.

2021. márc. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én 8 hónapon keresztül csak pettingeltem az első barátommal, az 5.hónaptól el is tudtam élvezni a kezétől/nyelvétől...

Ez nagyban segített, hogy az együttlétet már ÉN akarjam és ne legyen nagyon fájdalmas az első.

Ne siessetek annyira. Nem kell egyből ujjazni meg minden....csak finoman, lassan. Adta az isten hogy az én akkori barátom ilyen sokáig várt rám!

2021. márc. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
Ajànlanèk kis alkoholt,ha ennyire gàtlàsos vagy,nem aztmondom hogy idd le magad,csak kicsit feszültsèg oldo,de ha a pasid normàlis,pontosan tudja,hogy mivel oldja
2021. márc. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg csak akkor menj bele ha már te is akarod, + jó sok síkosító! Ha nagyon rágörcsölsz valószínű, hogy nem fogsz úgy nedvesedni, hidd el ha ezt a problémát kiküszöbölöd, már ettől mérföldekkel jobb lesz!
2021. márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!