Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki merre keresett, talált már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki merre keresett, talált már szexpartnert ?

Figyelt kérdés

Komolyan 31 éves létemre (nyilván nem nő vagyok) olyan mint a társkeresés, aki nálam idősebb annak fiatal vagyok, aki nálam fiatalabb annak meg idős vagyok, kb úgy érzem hogy két szék között vagyok mindig :D


Regisztráltam már célirányos oldalra.... ott a nők nőt keresnek kb:D és nyilván a férfiak is , szóval a hentes pultban nincs akkora kolbásztúltengés :D


Ki hol talált már , vagy akár itt is találtatok?


2021. máj. 6. 09:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Régebben még badoon illetve a vágyaid.hu-n
2021. máj. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

itt (is)

smpixie

ashrak



40+ F

2021. máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1- a vágyaid.hut találtam meg, arról beszéltem kb :D Aki meg amúgy válaszol kb utána meggondolja magát , törli magát, nem válaszol már másnap semmire....


2. BDSM az nekem kicsit sok :D

2021. máj. 6. 09:41
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nyilván nem mindegy hogy néz ki az illető

Aki nem anyagias annak fontos hogy jól nézzen ki a partnere.

Nem egyszerű. Még a nőknek sem. Sok a selejt

2021. máj. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Itt, chaten, goldengater, eropolis, de annak idején egy MSN fórumon is volt "találatom". :)
2021. máj. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen társkeresőkön férfi túltengés van, szóval muszáj kitűnni hogy legyen valami.

Szerintem egyszerűbb egy fokkal a dolgod ha nem ilyen oldalakon keresel.

2021. máj. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mindenütt túltengés van :D

(egyszer regisztráltam nőként, hogy megnézzem mennyire , semmi adatot nem adtam meg , szó szerint semmit és 200 üzenet jött :D egy fél óra alatt)


Ugyanez megy a normál társkeresőkön is, van egy csomó gyökér aki 1. telefloodolja mindenki postaládáját 2. a csajok ettől elszállnak maguktól , még a világ legrondább csaja is , mert ettől azt hiszi milyen menő mert ezren akarnak tőle valamit, holott vérpistike már a konnektorba is beledugná....


Én meg egy átlagos testalkatú (ja egy kis kondi végre rámférne már így hogy nyitva vannak, de most kaptam meg az oltást :D ) magas, jól szituált férfiként frankón semmilyen partnert nem találok se laza dologra se komolyra, az ilyenek miatt elsősorban.


(szia teccesssszz írj privit.... csak hogy konkrét példát mondjak , és mindenkinek van legalább egy ilyen ismerőse - nekem is van :D )

2021. máj. 6. 09:59
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
A suliban.. :) L
2021. máj. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

És olyan férfi szexpartnert hol lehet találni, aki nem egy bunkó és nem csak húsnak néz? :D én pl nem mernék badoon tinderen ismerkedni ezért... mind ilyen. :/


27/N

2021. máj. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Suli nekem 13 éve véget ért, még a főiskola is 9 éve :D

De nézzük munkahely.... másfél éve home office, egy darab kollégát se láttam, DE még csak kollégáim se nagyon vannak, mert egy kis csapatban dolgozok, ahol a főnököm egy 50+ os muki a munkatársam meg családos gyerekes csaj :D


Amikor haverom írja, hogy ilyen olyan karácsonyi bulin munkatársnője épp nem erőszakolta meg .... ő meg erre azt mondta hogy hát haza kell vinnie haverját aki épp most hányt össze mindent , azoknál nem tudok vele együttérezni. Nekem sose voltak ilyen munkatársnőim :D (na jó egy, de nála láttam már szebbet)

2021. máj. 6. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!