Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt aki neten keresett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt aki neten keresett szexpartnert? Nem hivatásosra gondolok.

Figyelt kérdés
Például társkeresőn szimpatikusak voltak egymásnak és megbeszélték hogy mindketten csak szexre vágynak? Volt ilyen lehetőségem, de kicsit féltem főleg a betegségektől. Mégiscsak ismeretlen a partner és orális úton is el lehet kapni sok betegséget.
2012. okt. 22. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen néha én is parázok az internettől az ilyen dolgok miatt, mint pl fertőzés. PEDIG igazából elmész mondjuk egy szórakozó helyre, ott se garantálja semmi, hogy na ez a lány/fiú full egészséges.


Védekezni kell, egyrészt. Másrészt meg próbálkozhatsz neten. De szerintem az úgy jó hogy sok mindenkire ráírsz valami egyszerűbb szöveggel, nem mondjuk 1 emberre aztán vársz lesz e valami. Felesleges túl cicomázni, majd ráértek bővebben ha találkoztok. Vagy menj bulizni.

2012. okt. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja illetve még valami, azért neten is látni lehet xy-on hogy valamennyire hogy mégse egy útszéli ribi. Max az ilyen aprod.hu mert ott sok urva hirdet ilyen szövegekkel hogy aio fiút keres orális szexre.


De pl egy társkereső oldalra ahova bekel regisztrálni azért nem valószínű hogy nemi beteg emberekkel van tele. De mondom ez az esély a "való életben" is megvan nem csak net.

2012. okt. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előfordult, nem konkrétan csak szexpartnert kerestem, de végül is "csak" pár kellemes este lett a dologból. Beszélgettünk egy ideig, kiderült, hogy a lány nem az a monogám fajta, és nem is akar megállapodni, csak, ha tényleg a nagyon nagyon nagy Ő jön szembe, de szimpatikusak voltunk egymásnak, aztán megtörtént, aminek meg kellett.
2012. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindegy hol ismerkedsz, az emberek ugyanazok. Nekem nem minden a szex, de szerintem a szex után dől el igazából hogy lesz második randi vagy az első egyben az utolsó is.

Jómódú pasi létemre sok lány felkínálkozik de azért nekem számít a mínőség is. Az internetes találkáknak amúgy megvan a maga varázsa, ajánlom mindenkinek :)

2012. okt. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!