Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ilyen szerény, visszahúzódó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen szerény, visszahúzódó lányok milyenek a szexben?

Figyelt kérdés

Nekem az ilyen lányok tetszenek. Most van is egy kiszemelt. Amúgy én is ilyen vagyok.

Kíváncsi lennék hogy ők a szexben is ilyenek vagy ott bátrak?

Ő nekik szőrös vagy borotvált szokott lenni a puncijuk?


2021. máj. 6. 09:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én tipikusan az a fajta csaj vagyok akinek nincs nagy hangja és a háttérben vagyok. Nem vagyok beképzelt vagy öntelt de szerintem nagyon jó vagyok az ágyban. Szeretek minden újat kipróbálni. Persze ehhez olyan partner is kell.
2021. máj. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Topi40 válasza:

Tudnek meselni dolgokat.

Volt par partnerem es nagy atlagban akik nem visszahuzodoak azok csak fekudtek mint a gally es csinalj amit akarsz.

12 lannyal voltam kb de 3-4 volt az aki tudott is valamit az agyban, az egyikuk szinte mesterien kifacsart🤷‍♂️

konkluzio: tapasztalat fuggo, az is sokat szamit, ha megvan a tuz es a vagy, es rendesen felizgult a ket fel, nem csak nekiesnek🤷‍♂️

2021. máj. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelent semmit, hogy mennyire csendes.

Voltak csendes barátnőim, egyikük tényleg feküdt mint egy darab fa szex közben is, a másik meg kijelentette túlságosan finomkodok, hirtelen a hátamra fordított és úgy meglovagolt, hogy kis híján letört az árbócrúd.

2021. máj. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Általában borotváltak a fiatal csajok, de ezt a szőr kérdést egy normális lánnyal meg lehet beszélni.
2021. máj. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!