Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy atlag 40 eves ferfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy atlag 40 eves ferfi szerintetek le akarna fekudni 18 eves lannyal?

Figyelt kérdés
2021. máj. 4. 22:32
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
58%
De le ám, sőt az összessel!
2021. máj. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam nézegetni 18 éves csajokat... ha spanolós és jól néz ki, olyan 22-25 körül kezdődik, akik felkeltik az érdeklődésemet.

42 f

2021. máj. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
64%

Én is 40es vagyok. Vágyom egy ilyen lányra. Csak sajnos most mióta a régi szeretőm vidékre ment nem találom az új szeretőt.

Pedig támogattam is érte.

Imádom

2021. máj. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
91%
5 éve volt ilyen kalandom egy gyakornok lánnyal. 40F
2021. máj. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
83%

40 évesen azért már nem áll olyan jól a cerka, mint huszonévesen. Nem importens lesz a férfi, de a tesztoszteronszint 35 éves kor felett rohamosan csökken.

40 éves korra beérnek a káros szenvedélyek (dohányzás, alkohol), helytelen táplálkozás, mozgásszegény életmód hatásai, esetleg túlsúly is van. Nem mondom, hogy 40 évesen rossz formában vagyok más 40 évesekhez képest kitűnően nézek ki és éveket letagadhatnék, de a huszonéves önmagamhoz képest azért kicsit megöregedtem. Ha őszinte akarok lenni magamhoz.


A kérdésre válaszolva. Igen, le akarnék feküdni egy 18 éves lánnyal, már csak azért ishogy magamnak bizonyítsak.

2021. máj. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
16%

Egy kislánnyal akivel még az érdeklődési körünk is távol van egymástól?

NEM!

F.44

2021. máj. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Ha van ilyen lány nekem írhatnak.

Nem volnék halaltlan érte 😘

2021. máj. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
91%

#16


Távol álló érdeklődési kör?


Ezt nem tudom értelmezni. Egymást érdeklitek, egymásban kerestek édekes dolgokat, felfedeznivalót.


Ennyi erővel a saját korosztályodból is minimális eséllyel találsz olyat, akivel azonos az érdeklődési köröd. Arra azért kíváncsi vagyok, hogy mi az a speciális érdeklődési kör, ami téged annyira különlegessé tesz ÉS annak nem tud megfelelni egy értelmes lány.


Az azonos érdeklődési kör mennyiben feltétele egy kapcsolatnak? Tizenévesen még esetleg. De negyvenes embereknek már annyira szerteágazó életútjai lehetnek, hogy nagyon kis eséllyel találnak olyan párt, akivel egybevág minden érdeklődésük. Aki pont ugyanazt szereti, ugyanazt csinálja, ugyanúgy él, mint te, az szerintem unalmas is lehet egy idő után. Elvégre új embereket, más nézőpontokat is jó néha megismerni.

2021. máj. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

18!

16 vagyok, segítek!


A közös érdeklődés alatt azt értem, hogy közös téma.

Egy velem egyidős nővel általában egy szlenget beszélünk, vannak olyan filmek, helyek ahol esetleg ő is járt, látott.

Érdekli az utazás, kirándulás , zene.

Nem kell bizonyos dolgokat elmagyarázni neki “hallotál erről?,láttad ezt már?)

Mert tudod egy kapcsolat nem csak a szexről szól bármennyire is furcsa.

2021. máj. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

#19


18-as vagyok.

A párom teljesen más kultúrából van, nem is fehér, anyanyelve olyan távol áll a magyartól, hogy annál távolabb nem is lehet.

Előtte volt számtalan (tényleg összeszámolni se tudom) magyar és más európai barátnőm, szexpartnerem.

Akikkel egyetem alatt jártam, ugyanazon a szakon tanultunk, végeztünk, elvileg egybevágott az élettapasztalatunk, érdeklődési körünk, kultúránk, anyanyelvünk, minden klappolt. Kivéve, hogy mégse működött pár évnél hosszabb ideig egyik se.


Nekem kifejezetten megfiatalító, felfrissítő érzés, hogy teljesen más dolgokat megismerhetek a párom által. Ja, és sok bullshit meg kikerül az életemből, kommunikációmból, mert a párom nem érti, nem érdekli, így a lényegről tudunk beszélni, közös élményeket építeni. Nem pedig a készen kapott magyar "kultúrában" utalgatni ide-oda, filmekre, helyekre, toposzokra. Visszagondolva a magyar barátnőimmel sablonosabb volt a kapcsolatom. Nem mert ők voltak sablonosak vagy én, hanem mert ugyanazok az élményeink voltak addigi életünkben. Ez addig rendben is van, amíg nem látsz ki a magyar posványból, nem látsz túl a kerítésen.

2021. máj. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!