Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha rosszul csinálnám akkor is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rosszul csinálnám akkor is erőltetné? 24/N

Figyelt kérdés
Hogy a számmal... Mindig szeretne ha le :D de ha rosszul csinálnám ugye nem erőltetné?
2021. máj. 4. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Erőlteti? Ne csináld, ő meg ne eröltesse. Mindőtök keressen hozzá való (szex)partnert, ne kínozzátok egymást
2021. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Egy olyan lány, aki leírni sem tudja azt a szót, hogy orál, valószínűleg mindenki jobban jár ha nem próbálod ki. A barátod kereshet mást ha nem tetszik neki. Te meg ne erőltesd ha nem akarod. Mondd meg neki, hogy nem és kész.
2021. máj. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
3-as menj már kis f@szú szűz hímringyó, fel se áll a farkad :)
2021. máj. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem hogy változtat
2021. máj. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha rosszul csinálod, később azért akarja majd, hogy gyakorold.
2021. máj. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem, akkor próbálna tanítani.
2021. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Basztikuli 24 évesen le se mered írni a szopás szót.

Feltételezem nem sűrűn volt még benne részed.

Pedig elég elemi egy kapcsolatban.

Én úgy vagyok, hogy ez nekem picit fokmérője a vágynak. Van férfi akinél hát kell megvolt, de akiért tényleg odavagyok, annak szeretem a farkát is.

Ennyi.

Neki meg lehet mondani, hogy nyugodtan fogja meg a hajad és irányítson

2021. máj. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt akarja h gyakorolj, de biztos h ha rosszul csinálnád akk nem akarná h leszopd.

Huupsz én leírtam. Bátran leírhatod te is nyugi 😉

22l

2021. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gondolom, most ő is írja a kérdést, hogy a barátnőm azt akarja, hogy segítsek neki valamiben, de ha direkt rosszul csinálnám, akkor ugye többet nem kérne tőlem inkább akkor szívességet. Persze "szeretem, meg minden"... de ne kelljen már örömet okoznom neki, hova vezetne az... hogy bújhatnék ki ez alól?

Őszintén mondom: megérdemelnéd!

2021. máj. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!