Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet-e egy lányt függővé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e egy lányt függővé tenni a jó szexszel?

Figyelt kérdés
Vagyis hogy olyan jó velem neki a szex, hogy emiatt soha nem akarna megcsalni vagy elhagyni, mert nem akarna lemaradni a jó szexről? Van ilyen?

2021. máj. 3. 11:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
3- as válaszoló. Oké értem megvolt köztetek a jó szex az öszhang… de akkor adódik a kérdés.. miért lett vége a viszonyotoknak ?
2021. máj. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem hiába van az a mondás, hogy egy lányt szerelmesre lehet dugni :)
2021. máj. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha kielégítő a szexuális életem a párommal, akkor eszembe se jut mással a szex. Volt rá példa, hogy nagyon kevés volt, és minőségre is gyenge, akkor se csaltam meg, inkább szakítottam.
2021. máj. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Biztos azzá lehetne tenni. Én például sokkal közelebb érezném magam egy olyan emberhez, akivel működünk a mindennapokban és szexuálisan is.:)
2021. máj. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!