Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolnak ri...cnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolnak ri...cnak a férfiak, ha elmondom h szeretem a keményebb durvább szexszet? L

Figyelt kérdés
Csomó férfi abrándozik erről de komoly kapcsolatra meg már nem kellenék? Ugyanolyan lány vagyok és rendes vagyok meg becsületes csak szeretem és kész.

2021. ápr. 5. 19:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

sokan a r1b4ncot csak negatív jelzőként tudják elképzelni, pedig lehet pont te is szereted ezt hallani az ágyban miközben keményen dug a pasi


sokan nem tudnak mit kezdeni olyan lányokkal akik a vad szexet szeretik, keress ennek megfelelő partnert


én is megéltem a BDSM vágyakat a megfelelő partnerekkel, akivel nem gyengédebb lehetett volna csak, azzal nem passzoltunk


komoly kapcsolatban is lehet ezt élvezni, még erotikán túl is

2021. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezekre vágyom, de még senki nem hívott r#bancnak emiatt, és komoly kapcsolatom is volt. Szerintem itt a választott egyedekkel lesz a probléma.

N

2021. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert nem gondolkodnak el rajta hogy amúgy ők mit gondolnának csak azt gondolják amit mindenki más. Mint a birkák.

Amúgyis mit jelent a r*banc meg a k*rva? szerintem nem ezt.

Fétisek léteznek voltak régen is, most is.


Nem ezért nem kellessz szerintem nekik komoly kapcsolatra azért létezik mögötte ember is nem csak a szex. Lehet nem megfelelő helyen keresel.

2021. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ri..ncos csak partner függő !Én is a vadabb szexet szeretem és miért ne lehetne ezt komoly kapcsolatban!
2021. ápr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Sub vagyok, szeretem a kemény, furva szexet, az alázást verést lehugyozást. Eddig még senki nem mondta rám hogy rbanc vagyok vagy ne kellenék kapcsolatra. Nem tudom milyen pasikkal ismerkedsz, de valószínűleg nem domináns férfiakkal. Az ilyen visszahúzódó csendes katolikus fiúk lehet nem fogják díjazni amilyen vagy. De nem véletlen h én pl egy ilyet se ismerek:D eleve olyannal ismerkedem csak, akivel van esély arra h jó legyen a szex. Ezzel meg kiszűröm azokat akiknek valami problémája van velem..;)

24N

2021. ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
88%
Az fog r.bnancnak gondolni amelyik pasas nem tud megdugni. Amelyikkel vagy annak meg tetszeni fog, ennyike.
2021. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Különösen 2,5-nek h nőként válaszoltatok. Ez most kicsit megnyugtató.
2021. ápr. 5. 19:31
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Engem meg az idősebb nők indítanak be, én mindig megkapom, hogy anya komplexus

22F

2021. ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Fura fazonokkal ismerkedsz. Engem sem nevezett még senki amiatt rib@ ncnak, hogy szeretem a durvább szexet. A rib@ ncság teljesen mást jelent, nem is értem, hogy jön ez ide.
2021. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
57%

Én nem vagyok ilyen sub vagy minek nevezik. Amikor először találkoztam ilyen lánnyal, akkor alig tudtam elhinni, hogy valaki ezt szereti, ha alázzák (verbálisan vagy tettlegesen), fojtogatják stb.


Nem tudom, engem neveltek szarul vagy mi, de amikor a csaj azt kérte, hogy hordjam el mindenféle ribаnсnak, meg kurvának, egyszerűen nem ment röhögés nélkül. Előtte olyan barátnőim voltak, akik ilyen szavak után biztos megsértődtek volna. Nem, nem voltak prűdek, de valahol mégis egy normális embernek nem esik jól, ha olyanokat mondogatnak neki, hogy „Na, ki a legnagyobb kurvа a környéken, na ki? Hát te, te utolsó ribаnс!” stb.

Mai napig belegondolok, nem megy nevetés nélkül. Akit szeretek elvileg, fura olyan dolgokat mondani neki, meg tenni, amiket normális esetben egy haragosoddal tennél...

2021. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!