Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolnak ri...cnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolnak ri...cnak a férfiak, ha elmondom h szeretem a keményebb durvább szexszet? L

Figyelt kérdés
Csomó férfi abrándozik erről de komoly kapcsolatra meg már nem kellenék? Ugyanolyan lány vagyok és rendes vagyok meg becsületes csak szeretem és kész.

2021. ápr. 5. 19:13
1 2 3 4
 21/32 Aonime ***** válasza:
8%
Na elmondom ennek dolognak a jó és a rossz oldalt, eggyut voltam egy csajjal aki szerette ha keményen dugom, haj húzás kis pofon stb, persze ez rohadt izgató volt meg jó dolog, de szex után nem tudtam nem ara gondolni hogy előttem is jól szét dugtak ugyan így meg ugyan olyan vadul szopott mást is, aztán lett egy szűz barátnőm, akivel több hónap után kísérleteztuk és rohadt nagy szerencsémre szerette a vad dolgokat, és semmi ellen érzés nem volt bennem mivel velem éli meg kizárólag, tehát hosszú távú kapcsolatot szeretnél és vad szexet akkor úgy kell elő adnod a csavonak hogy van egy perverz gondolatod szereted a vad szexet de soha nem merted fel hozni meg eddig senkinek csak neki, garantálom hogy nem fog vissza riadni! Ja és ha kérdezi 4 csavonal meg véletlenül sem fekudtel le többel :D szívesen !
2021. ápr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
86%
Azért mert akik között válogattál eddig mind lúzerek voltak period
2021. ápr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
21 Hát ez nagyon jó. Tehát hazudjak hogy a törékeny lelkű kis pasika egója el tudja viselni, hogy szexeltem jót előtte is.
2021. ápr. 6. 12:59
 24/32 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező hagyd az inceleket a picsaba 😃
2021. ápr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Aonime ***** válasza:
88%

(21 vagyok)

Sajnos nem sajnos de így működnek a nagy szerelmek, az én szerelmem is küld egy videót egy bomba csajrol, és megkérdezi hogy szerintem szexi, nyalam majd kifolyik, de azt mondom hogy de hogy is drágám nekem te vagy csak sexy, és azért mondom ezt mert azt akarom hogy úgy is érezze.. ez ilyen egyszerű szerintem

2021. ápr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
88%
#23 akinek ezen múlik az egója (önbizalma), azzal inkább ne is akarj együtt lenni. :D
2021. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 Aonime ***** válasza:
29%
Két informatív hozzászólásom is volt és le vagyok pontozva :D bezzeg akik konkrétan fel akarnak szedni és azt mondjak hogy az a csávó nem normális aki így gondolkodik, azok a jó hozzászólások:)
2021. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
81%

25, Akkor én nagyon meg foglak lepni azzal, hogy sosem mondok ilyet, ugye?

Ha ilyen helyzetbe kerülök és megkérdi tőlem a barátnőm, hogy jó csaj-e ez vagy az, akkor az őszinte véleményem mondom el. Ha megkérdezi ki a jobb csaj ő vagy a másik csaj akkor is az őszinte véleményem mondom el, még úgy is ha ez őt sérti.

Ugyanis nem lehet elvárás velem szemben, hogy hazudjak. Ha sérti a válasz, akkor ne tegye fel a kérdést. Ha pedig már feltette, akkor legyen felkészülve a válaszra. :)

2021. ápr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
66%

Nem vagy ri....c, csak vágyaid, amiket még szeretnél élni... akár akkor is, ha épp olyan időszakod van, h nem akarsz elköteleződni.

Ami ezt az EGO-dolgot illeti, Mi pasik talán azért nem vagyunk annyira kíváncsiak, h hányan és hogy fedezték fel a csajt előttünk, mert tudat alatt se akarunk összehasonlítási-alapként szolgálni... Vagyis engem pl irritálna, ha a csaj elkezdené nekem ecsetelni, milyen jó is volt az előzővel. De ezen nem múlna az önbecsülésem.

Hát fantáziám az viszont van, elég élénk.. ;)

36/F

2021. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Exbarátnőm többévi együttjárás után mert csak célozgatni a durva szex támájára, nem is tudom, hogy bírta magába fojtani. Nagyon élveztem én is az ezutáni dolgokat, szép fokozatosan lendültünk bele. Nem is tudom, hogyan lehettünk meg nélkülük és eszembe nem jutott volna az ágyban műveltek miatt bárhogyan minősíteni őt, hiszen azzal magamat is minősítettem volna.
2021. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!