Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolnak ri...cnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolnak ri...cnak a férfiak, ha elmondom h szeretem a keményebb durvább szexszet? L

Figyelt kérdés
Csomó férfi abrándozik erről de komoly kapcsolatra meg már nem kellenék? Ugyanolyan lány vagyok és rendes vagyok meg becsületes csak szeretem és kész.

2021. ápr. 5. 19:13
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert a férfiak nem tudják, hogy mi az a "keményebb, durvább szex".
2021. ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez is érthető 10-es, de a sub vágyak nem mindig járnak ezzel együtt. Én is kedvelem a durvább bánásmódot, de ha egy pasi ilyen szöveget nyomna le nekem , én is elnevetném magam. :) Nálunk a csúnya beszéd azért nem erről szól. Inkább a tettek fontosak, de az is határokon belül, nincs pofon, durva fojtogatás, stb. Itt is, mint sok más mindenben, szintek vannak.
2021. ápr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 Noren1989 ***** válasza:
100%

R1banc=minden olyan nő, aki nem velem dug.


Nos, a bdsm normàl keretek közt semmi ilyet nem jelent.

2021. ápr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok nő szereti a durvább szexet. Szerintem ezzel nincsen semmi gond.
2021. ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
75%
3 tucat csaj után fura volt hogy ilyenbe futottam. Rávezetett és nem tartom r...bancnak. Komoly kapcsolatot is el tudnék képzelni ilyen lánnyal.
2021. ápr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

"Ne törődjél semmivel, egyél zsemlét kiflivel!"

Komolyabbra véve, tényleg rá se bagózz.. Én véletlenül jöttem rá két év után hogy az exem és komoly kapcsolatban voltunk néha szereti ha durvább vele az ember, barátokkal iszogattunk, és ő ritkán szokott és valami mondva csinált indokkal otthon belémkötött veszekedtünk, és nagyon felhúzott, aztán valahogy a fürdőszobában mert a wc is ott volt, mellém jött, elkezdett izgatni hát nem nagyon volt kedvem szexelni de nagyon tudta hogy mire indulok be, és akkor eléggé határozottan pedig ő ugyan alacsonyabb volt nálam de egy picit nehezebb, na beraktam a kádba és hátulról úgy keményen megtoltam, azt éreztem hogy élvezte, de utána az éjszaka nem is mondott semmit, de három napra rá mondta hogy komolyan szeretne velem beszélni és ne ijedjek meg de neki ez tetszett, és azt szeretné hogy esetleg ha váratlanul még ilyet csinálnék vele mert akkor izgatja ha nem tudja hogy mi fog történni.. Szóval szerintem nem vagy r.c 42 f ,

2021. ápr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Én megéltem a keményebb szexet komoly kapcsolatban.

Miközben imádtam és őrülten szerelmes voltam bele, az ágyban sokszor ler*bancoztam. És ez mindkettőnket izgatta. - Ilyen is van.

2021. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés inkább az, hogy miért írnak ki férfiak kérdéseket úgy, hogy nőnek adják magukat elő?

Ismerek jó pár olyan csajt, aki szereti a durvább szexet és ezt fel is vállalja. Az égvilágon senki sem tartja őket ribnek, hanem körbeugrálják őket a srácok. Nekem is volt 2 ilyen barátnőm meg 1 ilyen szexkapcsolatom. Gyakorlatilag naponta próbálkoztak náluk.

Szóval, na. Gondold át még egyszer ezt a kamu kérdést.

2021. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
64%
Én inkább elvárom, hogy az legyél az ágyban... :D Ha pedig komoly kapcsolatban is benne vagy, az csak plusz pont. ;)
2021. ápr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
66%
Szívesen megismernelek
2021. ápr. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!