Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tud belém hatolni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud belém hatolni a partnerem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég kényes kérdéssel fordulok hozzátok. Nekem volt már párkapcsolatom, le is feküdtem egy sráccal, nem nagyon volt problémánk. Nekem igazából nem sok dolgom volt a behatolás résznél, feküdtem, lazítottam és már be is csúszott a párom. (Nyilván előtte/utána aktívabb vagyok a szex során.)

Most vagyok együtt a 2. barátommal és egyszerűen nem tud behatolni. Már próbáltuk legalább 5-ször, de nem megy. Próbáltam segíteni is neki, de elcsúszik rajtam, hiába helyezkednek meg irányítom. Nem tudom, hogy mi lehet a baj. Ő sem szűz.

Valakinek van valami ötlete, hogy mi lehet a gond, vagy mit tehetnénk, hogy sikerüljön végre?

Fiatalok felnőttek vagyunk.



2021. máj. 2. 08:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan olvasom az előttem való hozzászólók véleményét , látom sok minden le lett írva .

Véleményem szerint igen , nagyban függ hogy a barátod mennyire tud kemény lenni és mennyi ideig , milyen a péniszének alakja , formája , van e olyan póz , amelynél sikerül neki , vagy közösen együtt , mentálisan ott tud e lenni 100 % - an , nem e fáradt , vagy nem volt e rossz napja stb ...

Ezen felül , merjetek kipróbálni mindent , ami segíthet szerintetek , tehát itt értem a pózokat , vagy a felizgatást a kölcsönös együttműködést stb .

Ha kell próbáld meg a száddal felizgatni barátodat a barátod meg nyaljon ki téged ezerrel , vagy suttogd neki , hogy már nagyon akarod , szeretnéd ha magadban érezhetnéd , vagy bármi mást ki próbálhattok , mindegy hogy mi az , csak vezessen benneteket a sikerhez ...

2021. máj. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Es teljesen áll neki keményen? Először is próbáld akkor jobban szopni, vagy tovább, h keményebb legyen. Először téged nyaljon nedves, utana te állítsd fel őt, és ne fordítva, h ha kemény neki utana rögtön tudja betenni. Olyan nincs h 5. alkalomra se tudja betenni. Akkor valami nem stimmel. Vagy hazudik és szűz a pasi.

Vagy próbáld meg te betenni magadnak. Vagy próbáljátok más pózban. Missziben húzd fel a labad így más szögben lesz. Vagy akár még ha nem is szeretitek a lovagló annyira, egy 2 percig kibírjátok, amíg bemegy és belejottok. Vagy próbáljátok rögtön kutyaban betenni. Ha egyszerűen ennyi próbálkozás után se tudja betenni, akkor egyszerűen nem vagytok tényleg kompatibilisek. Meg egy szűz pasi is be tudja tenni. Odateszi, nem megy be. De ha a nő mondja h lejjebb vagy odaogazitja második vagy harmadik nyomásra bemegy. Nevetséges h 5 (majdnem) sex alatt nem tudta betenni.

Es ezt férfiként írom.

2021. máj. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk akkor fordul elő ilyen, ha nem vagyok elég tág, ő nem elég kemény, vagy "mellémegy" (nem anál, hanem egyszerűen nem "csúszik be")
2021. máj. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, persze keménynek tűnik, de nem tudom, hogy ez 100%-e nála. Megpróbáljuk a lovaglót is, hátha utána már menni fog. Kösz9n9m a sok választ!
2021. máj. 2. 21:12
 15/15 Oldfire ***** válasza:
100%
A "ceruza" keménységét úgy tudod le ellenőrizni, hogy a tövénél tudod mozgatni, nem a közepén. nem lóg, nem lankadt, tartja "magát" és ha marokra fogod, nem olyan érzés mintha zselatint markolásznál...
2021. máj. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!