Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tud belém hatolni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud belém hatolni a partnerem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég kényes kérdéssel fordulok hozzátok. Nekem volt már párkapcsolatom, le is feküdtem egy sráccal, nem nagyon volt problémánk. Nekem igazából nem sok dolgom volt a behatolás résznél, feküdtem, lazítottam és már be is csúszott a párom. (Nyilván előtte/utána aktívabb vagyok a szex során.)

Most vagyok együtt a 2. barátommal és egyszerűen nem tud behatolni. Már próbáltuk legalább 5-ször, de nem megy. Próbáltam segíteni is neki, de elcsúszik rajtam, hiába helyezkednek meg irányítom. Nem tudom, hogy mi lehet a baj. Ő sem szűz.

Valakinek van valami ötlete, hogy mi lehet a gond, vagy mit tehetnénk, hogy sikerüljön végre?

Fiatalok felnőttek vagyunk.



2021. máj. 2. 08:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd hogy ujjal puhatolja ki az irányt! Sok lánynál másképp helyezkedik el a hüvely, és ha a tapasztalatra hagyatkozik, tévedhet! Kis nyalás sikosító is segíthet!
2021. máj. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha te vennéd át az irányítást? Lovaglóban dugd meg és kész. Látni fogja, hogy be lehet hatolni.
2021. máj. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

De ha megfogod és te rakod be a farkát így sem megy?

És áll neki egyébként?

2021. máj. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Nekem egyszer volt ilyen, mikor nem is jött össze aznap este az aktus emiatt. Alapból nagyon szű volt a csaj (egy ujj), és próbáltam neki finoman benyomni, de tényleg mintha egy falnak nyomnám. Pedig tocsogott már, direkt felizgattam nagyon. Durván sem akartam, mert féltem, hogy fájni fog neki. És ahogy láttam, hogy nem megy, befeszültem, elkezdtem lankadni, ott már vége volt, mert csak gyűrögetni próbáltam bele, de esélytelen volt. Kielégített szájjal. Másodjára úgy sikerült, hogy betonkeményre szopott, és gyorsan betettem neki, gumi nélkül, úgy ment jól.
2021. máj. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%
Lehet impotens a pali
2021. máj. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom nem kemény eléggé.
2021. máj. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem megy sehogy sem. A lovaglót majd kipróbáljuk, de ő meg én se szeretem annyira azt a pózt.
2021. máj. 2. 08:52
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Akkor dobd ki jobbat nem tudok erre írni ha nem megy vele nem kell erőltetni
2021. máj. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem merev neki elegge. Meg tapasztalatlan.
2021. máj. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%

Mi az h nem megy?

Nem talál be a lyukba? Vagy puha neki? Hogy kell ezt érteni?


Kezdhetitek lovaglóban is h egy kicsit kitágulj, és utána könnyebben tudja berakni más pózokban, vagy rakd be magadnak te.

2021. máj. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!