Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy domináns nő hajlandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy domináns nő hajlandó lenne orálisan kielégíteni a partnerét vagy az orál túlságosan megalázónak számítana?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 29. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Az orális szex nem mindenkinek megalázó, sőt lehet úgy csinálni hogy a másik félnek legyen megalázó (pl. ruined orgasm)


Persze ez egy szubjektív dolog, valaki tarthatja megalázónak a szájába venni , esetleg azt a képet ami sok férfi fejében él a sz . pásról amiben a nő kiszolgáltatottabb. Vagy csak simán kényelmetlennek tartja, esetleg fárasztónak, hiszen az is. Vagy plédul nem gondolja úgy, hogy a partnere megérdemel ilyen nagy fokú élvezetet. Egyszóval sok oka lehet rá egy domnináns nőnek hogy ne csinálja, és a kulcs abban van hogy domináns, hiszen így bátran megteheti hogy nem csinálja, hiszen neki pont csak azt kell csinálnia, amihez épp kedve van. És a szubmisszív férfit meg pont ez a dominancia izgatja, tehát az hogy a domináns nő nem elégíti ki orálisan, az egy külön izgalom faktor.

Egy másik ok, hogy kézzel sokkal könnyebb irányítani a másikat, ha orgazmusmegvonásról van szó, sokkal könnyebb figyelni a partnert, és akár órákig lehet csinálni, nem olyan fárasztó.

2021. ápr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sose kérném hogy a szolga pasiját szopja le simán

F

2021. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az is tetszene ha megszorongatná a fogaival. Úgy már nekem lenne fájdalmas
2021. ápr. 29. 17:11
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nem értem hogy miért tartják sokan megalázónak. Bennem ez úgy van hogy ha a legféltettebb testrészem ott van a lány fogai közt az inkább nekem megalázó
2021. ápr. 29. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Az orál egy örömszerzési forma, attól hogy valaki domináns még szeretheti az orált. Sőt nagyon sok domináns nő szereti is, nem csak abból áll 1-1 szeánsz hogy pálcával csapkodja a pasi hátsóját, vagy straponozza. Minden a felek közötti megbeszélés, vágyak kérdése.
2021. ápr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A feleségem domináns, és talán az egyik első komolyabb domináns megnyilvánulása volt, még a kapcsolatunk elején, amikor kijelentette, hogy ő bizony nem fog engem le . szopni, arról lemondhatok. És valahol a szub hajlamomnak köszönhető, hogy le is mondtam róla. Néha azért húzza az agyam, kérdezi hogy nem hiányzik-e, biztos már el is felejtettem milyen. Meg h biztos rossz nekem, hogy kinyalom, de nem kapok cserébe kényeztetést, max kézzel. Már ha kapok
2021. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na, egy érdekes kérdés, hogyan tudja egy domináns nő megfordítani a berögzült alá-fölérendeltségi viszonyt szopás közben.

Gondolom olyankor eleve a testhelyzet sem a tipikus terpeszben álló + térdelő póz, a pasi nem irányítja a másikat kézzel vagy szavakkal. Ott van a félelem, hogy az élvezet hamarosan véget ér, vagy fájdalomba csap át.

2021. ápr. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es Ez így van, még sosem találkoztam domináns nővel aki letérdelt volna orális szex közben. Ha esetleg csinálják akkor is az ágyon fekve, és ha esetleg irányítani próbálnám a fejét a kezemmel, hamar véget is ért a dolog
2021. ápr. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!