Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Furcsa, ha 25 éves nőként a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa, ha 25 éves nőként a tinifiúk tetszenek?

Figyelt kérdés
17-20 évesek jönnek be leginkább, ami zavar, mert velük nyilván csak szexet tudok elképzelni, nem kapcsolatot. Hogy vegyem rá magamat, hogy inkább 25-30 évesek legyenek az eseteim? És amúgy ez mennyire gyakori nőknél?

2021. máj. 1. 07:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%
10, a nőknek sem tetszenek az aputestű, megőszült, ráncos öregemberek, nehogy azt hidd. Az idősebb férfiak egzisztenciája, pozíciója vonzza őket.
2021. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 kovpet ***** válasza:
70%
Nincs ebben semmi meglepő, nekem is tetszenek a fiatal srácok, pedig még csak nő sem vagyok :) A fiatal lányok is. Mert a fiatalok szépek. Legalábbis a többségük.
2021. máj. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%

#11


Szóval sem mondtam hogy a nőket az idős férfiak vonzák, azt mondtam hogy általában a nők jobban vonzódnak a hozzájuk képest idősebb pasikhoz mint a fiatalabbakhoz

2021. máj. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Volt már 4 évvel idősebb barátnőm, jó volt vele szinte minden, pedig nem szexkapcsolat volt. 25 évesen szerintem nem vészes ha a tini fiúk vonzanak

18/f

2021. máj. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem furcsa! Ha a srác is benne van a dologban akkor csináljátok!
2021. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Istvan485 ***** válasza:
46%
En is a tini lanyokat szeretem jobban csak kevés van aki tamogathatnak!!!!
2021. máj. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
istenem neeeee xd
2021. máj. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem azért nem furcsa,mert 16 voltam amikor összejöttem a 28 éves párommal...
2021. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Yoda m. ***** válasza:
72%

Kedves Kérdező!

1. Úgy vedd rá magad, hogy sehogy. Csak fogadd el, hogy MOST e pillanatban EZ VAN.

S ha már elfogadtad... innen tudsz továbblépni.

2. Fogalmam sincs, hogy nőknèl mennyire gyakori.


3. Amikor én ~18é voltam, magam is rajongtam a 25-30é nők iránt. Mert úgy gondoltam, hogy aki nálamnál (valószínűleg) jóval tapasztaltabb (lehet)... azzal biztosan nagyobb élvezet dugni. :D

És hát akkoriban már tudtam azt is, hogy a gyakorlat teszi a mestert!

Mindenben.


Az ERŐ legyen veled!

2021. máj. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!