Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tanárral vagy esetleg iskolába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanárral vagy esetleg iskolában volt szerencséje szexhez vagy valami komolyabb dologhoz?

Figyelt kérdés
Volt akinek összejött tanárral szex vagy magántanár ilyesmi? Hogyan történt?

2021. ápr. 29. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Infó tanár volt, akkor jött vissza gyesről. Már bemutatkozónál gyanús volt, mondta hogy ő benne van mindneben. Akkor még nem gondoltuk volna hogy erre gondol. Engem pl 2x szopott le, van aki elvileg meg is dugta. Végül kitugták mert szexuális zaklatott egy gyereket aki nem volt rá vevő. 😅
2021. ápr. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem az egyetemen jött össze. Nő vagyok
2021. ápr. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyen esetről is hallottam... bár többségük iskolán kívül történt már ballagás után. Meg olyan esetről is hogy még oda járt a diák, megtudták a szülők azok meg bementek az iskolába és oltári nagy balhét csaptak (pedig a lány csak a legjobb barinőnek mondta el hogy titok, az meg csak egy embernek, az meg csak... és így tovább). A tanárt leszedték az osztályról, év végén "közös megegyezéssel" távozott, de utána sem vették fel sehova (nem is értem miért, úgy tűnik az intézményvezetők nem szeretik a potenciálisan problémát okozó leendő munkatársakat). A diákot meg kiutálták az iskolatársai, cikizték, beszólogattak, pletykáltak róla, az érettségi évében kellett intézményt váltania, leromlott a tanulmányi eredménye, nem is vették fel sehova.
2021. ápr. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#1

De szép nő volt? Öreg? Fiatal? Habár ha gyersről jött vissza akkor gondolom 40 alatt.


#2

Az oké, de tanár vagy diák voltál?

2021. máj. 19. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#1 voltam.


30as nő, nagy segg jó mell, átlagos arc, kicsit molett de formásan. Olyan 165cm körüli magas.

2021. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5

Jól tetted hogy nem hagytad ki. De kár hogy csak le szopattad.

2021. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kirúgták mire több is lett volna. 🤣
2021. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7

A f@szom már ki van ,hogy minden jót elvesznek a diákoktól.

Egy valami miatt szeretnének iskolába jàrni erre nem hagyjàk.

Le fogadom hogy jobban is tanultatok mikor még ott dolgozott.

Előző voltam

2021. máj. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%

Volt

13 voltam

Pont olyan tárgyat tanított ami a legkozelebb áll a szívemhez.

Ő maga nagyon tetszett, igazából teljesen belezúgtam.

Később persze nagy pofáraeses lett a vége

Nem érdemes ilyenbe beleme nni.

Jó sokára dolgoztam fel

2021. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!