Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok találkoztatok már kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok találkoztatok már kis pénisszel? és ha igen mekkora volt nagy csalódás volt végül?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 28. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Három gyerekkel kerestem társat magam mellé.

Azért a harmadik gyerkőc után már kicsit kitágultam, szeretem ha kicsit vastagabb.

Mint utóbb kiderült emberünk kamuzott de nem is kicsit.

Hazajött hozzám, bugyi letol, láttam hogy nézi a puncim uhh mekkora nyalni akarta, de mondom előtte lehúzom neki.

nem akarok mellébeszélni de állva akkora volt mint a kisujjam.

Tudom illetlen dolog volt, de ez csúszott ki.Ezzel meg mi a faxt akarsz csinálni, nem látod nekem mekkora a punim?

Elszégyellte magát, leakart térdelni hogy nyaljon, de a látványtól még az életkedvem is elment.

Kidobtam és megfogadtam soha többet ilyen pasi.

ezután mindig kértem ismerkedés közben farok képet is, min a 16-17 centi volt az elvárás.

36N

2021. ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

1 Kivulrol hogy latta hogy mekkora a huvelyed?? Ugyanis a szemeremdomb/szemeremajkak merete nem egyenlo a huvely meretevel.

Nokent kerdezem, kicsit kamunak tunik.

2021. ápr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Igen, sajnos. A sajnos csak annak szólt, hogy nagyon jó pasi volt, odáig voltam érte.. és bevallom csalódtam. Tudom, hogy nem tehetett róla és nincsenek nagy igényeim, csak legyen átlagos. Neki kb. 10 cm volt és vékonyka. Nem volt élvezhető számomra.
2021. ápr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonymousreview60 ***** válasza:
87%
#1: Érthető az igényed, és hogy leméreted a pasit előtte. De miért kellett kidobni?
2021. ápr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Sosem a pasi pénisze a "gyenge" hanem a fickó akihez tartozik. A mikropöts (<10 cm) pont olyan ritka mint a 22 feletti.
2021. ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Látom, nem tetszik ha valaki elmondja a saját tapasztalatát. Sosem foglalkoztatott alapból a péniszméret, mert minden partneremmel jó volt a szex. De van az a szint, amikor nem érzed a másikat és nem tud kielégíteni.. amiről sem ő, sem én nem tehetek. Egyszerűen ilyen téren nem passzoltunk össze.
2021. ápr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!