Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteróként melyiket választanád?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteróként melyiket választanád?

Figyelt kérdés

A) Inkább lefeküdnél egy veled ellentétes nemű személlyel, aki téged teljes mértékben taszítana? Tehát mondjuk egy ronda, rusnya, kövér nővel/férfivel.


Vagy


B) Inkább egy veled azonos neművel, aki szépnek számít, viszont téged nem vonzana, mert heteró vagy.


Harmadik opció nincs. Muszáj választani.

Főleg a férfiak válasza érdekel.:DD


2021. ápr. 28. 14:53
A kérdező szavazást indított:
A opció (férfi vagyok)
A opció (nő vagyok)
B opció (férfi vagyok)
B opció (nő vagyok)
44 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Ha mindenképp muszáj választani, akkor az A.

Hetero férfi vagyok.

Egyszer amúgy belementem egy ilyen szituba, hogy olyan lánnyal feküdtem össze, aki nem jött be. Nem állt fel rendesen. :)

2021. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább megölném magam.
2021. ápr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább akkor egy szép nővel, bár én nem mernék megesküdni, hogy 100% hetero vagyok.
2021. ápr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A ez egyértelmű (hetero férfi) de ha pasival kéne kurnom valamiért akkor az már nézzen ki valahogy mármint inkább mondjuk egy Jason Momoaval dugok mint mondjuk egy David Backemmel vagy Chritiano Ronaldoval de attól még mindig nő ha lehet választani
2021. ápr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A b, az hombár lenne .

Ilyen hülye nem lehetsz kérdező vagy te is búzás vagy .

2021. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!