Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha súlyos önbizalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha súlyos önbizalomhiányom van?

Figyelt kérdés

Sosem volt igazi párkapcsolatom, 19 éves fiú létemre. Mindig tartottam attól, hogy nemet mondanak, hogy nem tetszem, hogy visszautasítanak, megaláz nak vagy egyszerűen lekezelnek.

Mindig meg voltam róla győzödve, hogy nem vagyok jóképű. Most sem vagyok megelégedve a külsőmmel, és nagyon bánt hogy a félénkségem miatt a belső re sem tudnak nagyon támaszkodni a lányok. Mit tegyek? Vajon ez mindig így lesz?



2021. ápr. 23. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Szociális fóbiád nincs véletlenül? Amiatt is lehet ez
2021. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tudsz olyan párt találni, aki ebben segíteni fog és megérti és nem hátrányként kezeli ezt. Én önbizalomhiányban szenvedek, de a párom segít abban, hogy ezt valamennyire leküzdjem.

20/L

2021. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
#2: állj! Egy nő lehet akármennyire önbizalom hiányos, akkor is rá fognak mozdulni, ha legalább átlagos. Ugyanez fiúban, férfiban esélytelen a nőknél. 🙂
2021. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Pontosan 3mas még a legcsúnyább lány is (már bocsánat) nagyon könnyen talál minimuk szexpartnert. A lányok 85% elveszíti 18 alatt a szüzességét. A fiúk szerintem vagy 50%
2021. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#3

Van olyan fiú az ismerősi körömben, akinek így is sikerült barátnőt találni.:)

2021. ápr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
#5: ha Ryan Gosling képe van.
2021. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen ha helyes a pali azzal kompenzálhatja
2021. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: nem a küllem számít...😃
2021. ápr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj egy pszichológussal hogy kicsit rendbetedd az önképed:) utána lesz barátnőd ne aggódj. Viszont amíg problémáid vannak saját magaddal, ne várd hogy mások vonzónak találjanak, hisz te se tudod annak látni magad
2021. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!