Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez mennyire súlyos önbizalomhi...

Ez mennyire súlyos önbizalomhiány?

Figyelt kérdés

Rövidre fogom: kellemetlen számomra minden embernek a társasága, kényelmetlenül érzem magamat, ha:

- látnak

- beszélnek hozzám

- pozitív dolgot mondanak nekem/rólam

- átölelnek

- megcsókolnak

- közelemben vannak


Ilyenkor legszívesebben elsüllyednék a világ alá. Nem érzem magamat méltónak ahhoz, hogy szeressenek, és nem is érzem, hogy szeretne engem bárki is, főleg a családom nemtörődömsége miatt.


Belekezdtem valamibe. Mindegy mi az, és hogy milyen jellegű. A lényeg, hogy sok embernek tetszik, amit csinálok, csakhogy nem adom az arcomat hozzá. Nem a műveimet szégyellem, hanem azt, hogy az enyém, hogy én vagyok az értelmi szerzője néhány dolognak. Meg szerettem volna tisztelni az embereket, így csinálni akartam egy videót, amiben én vagyok és beszélek magamról pár szót. Nem ment. Elkezdtem remegni (pedig nem élővideó volt) és úgy éreztem elájulok. A 30 nekifutás után is így voltam vele, úgy vert a szívem... Csak egy nyamvadt felvételt akartam készíteni. Így ez elmaradt.


Mi bajom van?


2020. aug. 2. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Hány éves? Volt már párkapcsolatod? Vannak barátaid? A szüleiddel jó a viszonyod? Vannak testvéreid? Iskolában milyen tanuló voltál? Mihez nem adod az arcod? Gyakran megcsókolnak? Mennyire vagy elégedett a külsőddel? Mit változtatnál rajta ha tehetnéd? Sportolsz valamit? Mik a jó és mik a rossz tulajdonságaid? Mit gondolsz másokról mint emberekről? Nekik mik a hibáik és az erősségeik? Mondj pár példát! Van kisállatod? Szoktál eljárni valahová?
2020. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Barátaim sosem voltak, eljárni nem járok sehová, iskolában én voltam a legrosszabb tanuló és egyben a legutáltabb is. Szüleim, testvérem nem foglalkoznak velem. Külsőm az egy hányadék, egy az egyben lecserélném, ha lehetne. Voltak kapcsolataim, de csak ilyen 1 hónaposak. Állataim mindig is voltak és vannak is, náluk jobbat nem találtam még. 18 éves lány vagyok.
2020. aug. 2. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!