Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Le szeretnék feküdni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le szeretnék feküdni egy lánnyal, de nm tudom kölcsönös e. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hali. Van egy lány az iskolánkba. Nagyon vonzó, de nem mondanám, hogy szerelmes vagyok bele. Viszont tetszik, és nem fogok mellébeszélni, le szeretnék vele feküdni. Még amikor jártunk suliba, gyakran rám nézett "úgy", párszor beszéltünk is, és flörtölt. Picit hülyén érzem magam, de szerintetek mit kellene csinálnom? Kérdezzek rá? Vagy csak csókoljam meg ilyen filmesen, aztás lesz ami lesz? Bocsi, ha nem elég érthető a helyzet, tudom ez nem olyan dolog amit így külsősként el lehet dönteni, de kíváncsi vagyok ti mit csinálnátok / ha voltatok hasonló helyzetbe, akkor mit csináltatok?

2021. ápr. 21. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem írsz rá? Kezdj el vele beszélgetni. Aztán majd alakul. Lehet hamar a témára tértek és akkor kiderül ő akarna e valamit
2021. ápr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem rossz a filmes megoldás, csak előtte meg kell teremteni annak lehetőségét. (Találkozás olyan helyen, ahol nem sokan vannak.)

Vigyetek negatív COVID teszteredményt.

2021. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Beszélgess vele, és tereld a beszélgetést a szexualitás irányába. Próbáld lépésről lépésre felépíteni a beszélgetést, előbb-utóbb kiderül, hogy ő is ugyanazt akarja-e.
2021. ápr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Mégis hány évesek vagytok??? Egy gyereket akarsz megrontani? Udvarolj neki, még akkor is, ha nem vagy szerelmes belé, akkor meglátod, van-e fogadtatás vagy sem. Ha ő nem érez semmit, akkor felejtsd el a lefekvést, de egyébként is, ilyen fiatalon nem tanácsos gyereket csinálni senkinek sem, mert bármi lehet abból a lefekvésből.
2021. ápr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Utolsó, én nem tudom te milyen világban élsz... Egyrészt nem mondtam hány évesek vagyunk, másrészt fogalmam sincs milyen megrontásról beszélsz. Külonben megnyugtatnálak, tőlünk sokkal fiatalabbak is élnek aktívabb szexuális életet mint te, a válaszodból ítélve. És a fiatalok 99% nem azért fekszenek le egymással, hogy gyereket csináljanak...
2021. ápr. 22. 10:22
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtad, hány évesek vagytok, de mivel iskolába jártok, nem nehéz kitalálni. Hacsak nem valami kisegítő iskola...

Utolsó valóban jól mondta, udvarolj a csajnak, aztán meglátod, mi sül ki belőle. Mert ha csak úgy előállsz az ötlettel, hogy neked dughatnékod van és erre ő legyen tekintettel, alighanem elzavar halál faszára. És jól s teszi, mert te nem emberi lényt, hanem csak egy szexobjektumot látsz benne.

2021. ápr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Wow. Nagyon bírom amikor egy kérdésből már jobban ismersz mint én saját magamt. Tudod, létezik alapiskola, középiskola, és főiskola, szóval még mindig nem értem honnan tudnátok milyen korosztály vagyunk... És az, hogy "szexobjektumként" tekintek rá, szimplán nem igaz. Nem tudom erre miből következtettél, mivel én csak annyit mondtam, hogy vonzó a lány. Az végkép nem rád tartozik, hogy miért nem akarok kapcsolatot.
2021. ápr. 22. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!