Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miket próbáljunk ki szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket próbáljunk ki szex közben, hogy életemben először legyen orgazmusom?

Figyelt kérdés

1.: Tisztában vagyok vele, hogy velem van a probléma, és azzal is, hogy bőven vannak lelki okai is, ahogyan azzal is, hogy az lenne a leghatásosabb, ha azok a lelki okok megszűnnének. De ez nem olyan egyszerű, hosszú és drága folyamat.


2.: Én vagyok a lány, 22 éves vagyok, első kapcsolatom, 5,5 hónapja vagyunk együtt, és ugyan előtte se volt sok tapasztalatom, nem voltam szűz. A barátom sokkal tapasztaltabb, mint én, és ügyes is, jó vele (a szex is, meg minden más is).



Hason fekve, kutyában, misszionáriusban, oldalról, és lovaglóban csináltuk eddig. A lovaglót utálom, nem elég, hogy nincs hozzá semmi önbizalmam, még csak semmi olyat nem is érzek ott lent se. Hason fekve a legintenzívebb az érzés, csak úgy meg nagyon hamar olyan érzésem lesz, mintha mindjárt bepisilnék (még akkor is, ha nem is kell egyébként), onnantól kezdve meg már kényelmetlen. A nyalást utálom (háromszor volt életemben összesen, 3 éve, illetve legutóbb kb 1 éve), vele nem is próbáltuk, én nem akartam. Az ujjazást szeretem, de csak hason fekve, és ujjaktól még hamarabb jön az a mindjárt bepisilek érzés, illetve azt is csak "belülről" szeretem, ha a csiklómat simogatja, azt nem, úgy nem érzek semmit. Bár szex közben amikor véletlenül hozzáér egy pár másodpercig, akkor úgy jó, de mivel már mondtam neki, hogy azt nem szeretem, nem merem mondani, hogy lehet, hogy mégis jó lenne. Meg nem is biztos, hogy az lenne. Próbáltuk lassabban, gyengédebben is, meg gyorsabban, ennyhe fojtogatással is. Mindkettőt szeretem, meg alapvetően élvezem, csak soha életemben nem mentem még el semmitől se.


Van valakinek valami ötlete? Póz, technika, bármi?



2021. ápr. 19. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy az a pisilő érzés esetleg az miatt van mert izgatja a G-pontodat? Mert ha igen akkor épphogy olyankor folytatni kellene
2021. ápr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Doki, de mellé agydoki is:)
2021. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1: Én nem tudom, mitől van. De ha attól lenne, akkor meg azért nem szeretném folytatni, mert félek, hogy valóban kifolyik valami... De van, hogy miután jelentkezik ez az érzés, 2-3 percig még nem szólok, és semmi sem történik azon kívül, hogy továbbra is úgy érzem, hogy majd bepisilek.
2021. ápr. 19. 18:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legegyszerubb út, ha legelőször önmagad ismered meg alaposan. Tapasztald ki neked mi és hogy jó,majd ezeket jó eséllyel tudod majd a párkapcsolatban is alkalmazni és élvezni. Szánj re elég időt. Teremts nyugodt körülményeket. A te tested a te élvezeted.

Jó tanulást!

2021. ápr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Megvan: a hasalós póz. Az a pisilős az lesz az első lépcsőfokhoz. Sajnos bármi mást is kitapasztalsz, ott is jönni fog a pisilős érzés.

Saját tapasztalat, hogy orgazmus alatt nem tudsz pisilni. Nekem utána sem megy egyből a wc-zés. Tehát ezt meg kell tanulni elengedni.

Max ha nagyon nagyon félsz, akkor tegyetek alád egy törcsit, ha bármi folyna az fel fogja.


Azért szokták mondani, hogy a nők idősebb korukban tanulják meg élvezni a szexet. Egy csomó gátlás van bennünk az elején, ami nem engedi a beteljesülést. Amikor megtanulod magad elengedni, onnantól élvezni is fogod, úgy igazán.

2021. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4: Nem szoktam masztizni, mindig is utáltam. Kifejtve leírni elég hosszú lenne, ebbe nem szeretnék belemenni, hogy miért. De írtam is, hogy tisztában vagyok vele, hogy velem van a probléma.


#5: Azt olvastam máshol is, hogy elméletileg szex közben lehetetlen pisilni. De annyira félek, hogy mégis megtörténik. Te azt írtad, hogy orgazmus alatt nem lehet pisilni. De mi van, ha nekem nem orgazmusom lesz, és így fogok? Illetve amikor jön ez az érzés, mindig abbahagyjuk, illetve sokkal ritkábban szoktuk így (mostanában havi egyszer kb), mert olyan kellemetlen, meg ő se szeretné, ha emiatt rosszul érezném magamat.

2021. ápr. 19. 19:19
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj előtte wc-re. Ha kierőltettél mindent, akkor az nem pisi lesz, mert ennyi idő alatt nem termeled újra. Másrészt a törcsi mindig jól jön. És meg is beszélheted a pároddal, hogy ezt érzed, lehet orgazmus lesz lehet valami más, megpróbáljátok? És ha azt mondja nem zavarja akkor próbálkoztok.
2021. ápr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Megtaláltam a kérdésedet, én vagyok a másik ugyan ilyen kérdező. Lenne kedved beszélgetni? Jó lenne megérteni egymást ebben :( 20/L
2021. ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%
Csak velem lesz orgazmusod
2021. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg zuhanyban/kádban ott nem gáz hogyha tényleg kifolyik valami:)
2021. ápr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!