Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők nem veszik igénybe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nem veszik igénybe férfi prostituált szolgálásait? Van itt olyan hölgy aki bevallja hogy volt már ilyen szexuális élménye?

Figyelt kérdés

#férfi #prostitált
2021. ápr. 19. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Több mint egy éve tervezgetek, hogy elmegyek egy férfiprostihoz. Idén nyáron ha nem jön közbe semmi, akkor megvalósítom. Az indíték az, hogy önző vágyaim vannak, amiket nem lehet kölcsönösségen alapuló szex keretein belül kielégíteni. Egy normális pasival szemben igazságtalan lenne, egy hozzám hasonlóan önző pasi nem teljesítené, egy magát önzetlennek mondó is csak a sokszoros jutalom reményében. A prostiért fizetek, de cserébe azt csinálja, amit akarok, nem csak ígérget. Persze nem kizárt, hogy csalódni fogok, de úgy gondolom, egy próbát megér.
2021. ápr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1. hány éves vagy?
2021. ápr. 19. 12:21
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

#1-es segítek, ha domináns vágyaid vannak sorban fognak állni a szubmisszív pasik hogy örömmel teljesítsék az "önző vágyaid".

A válasz is benne van miért nem - mert csettintésre kapnak partnereket, a nélkül hogy fizetnének érte és mert önbecsülés ugyebár saját magukkal szemben (a nőknek hatványozottabban számítanak az érzések, hogy a partnerük vonzónak találja őket, ez egy ffi prostinál nincs meg).

2021. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
25 elmúltam
2021. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

egyik ok, hogy csak kapcsolatban szexelek olyannal, akit szeretek, egyébként nem élvezetes számomra a szex, és ezzel sok más nő is így van.


de ha ez nem így lenne, bármikor találhatok szexre férfit, így minek fizetnék érte? ráadásul elég megalázó érzés lenne fizetni a szexért és olyannal dugni, akiről tudom, hogy csak a pénzért csinálja és lehet nem is vonzódik hozzám..

2021. ápr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1-es meg kérdezhetem hogy mi az amit ki akarsz próbálni?
2021. ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

Én gondolkoztam rajta sokáig, de több kérdés alapján sem sikerült megtudnom hogyan viszonyulna hozzám egy prosti.

Úgyhogy jelenleg nem a válasz a részemről.

2021. ápr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!