Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek olyan prostituáltak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan prostituáltak, akik letesztelik a férfiakat, hogy mennyire jók az ágyban?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy ha mondjuk 40-50 prosti ajánlana engem, hogy jó vagyok az ágyban, akkor ingyen is lehetne szexpartnerem.

2021. ápr. 18. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Még ha tényleg akkora lepedőakrobata is vagy, hülyék lennének ingyen elvállalni, ha pénzt is kérhetnek érte.
2021. ápr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kialakulhat efféle szimpátia de ne reménykedj nagyon.
2021. ápr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
"....ha mondjuk 40-50 prosti ajánlana engem....." KINEK?
2021. ápr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

XD

Elég ha egy nem prosti elkezd csicseregni.

2021. ápr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy egy prostinak is szimpatikus egy férfi, mert hozzajuk is járnak jóképű, dugni tudó férfiak, bármilyen hihetetlen. De úgy erzem, te nem esel bele ebbe a halmazba.
2021. ápr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne reménykedj nincs ingyen ebéd.
2021. ápr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ritka buta ember vagy ha ezt hiszed.

Egyáltalán nem érdekli hogy milyen vagy, sőt neki az a jó ha minél rosszabb vagy .

Akkor nagyon hamar véged van és kész.

Ő pénzért csinálja, nem szerelmemből.

2021. ápr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#1: Nem is a prostiktól várom, hogy ingyen elvállalják, hanem elhanyagolt férjes asszonyoktól, barátnőktől vagy herceget váró szingli lányoktól. A prostikat csak arra használnám, hogy hírnevet szerezzek, hiszen aki több száz, több ezer különböző férfivel volt, az szakértőnek mondható a témában, legalábbis jobban, mintha a szomszéd Juci, aki ha megfeszül is csak a Bélával tud összehasonlítani.


#5: Nem tudom, hogy beleesem-e, mivel eddig nem voltam "rászorulva", hogy fizessek a szexért. Ezért sincs fogalmam sem, hogyan lehetne célzottan ilyen, normálisabb prostikat keresni.


#7: Te sem érted. Pontosan tisztában vagyok vele, hogy neki az a lényeg, hogy minél rosszabb legyen valaki. Ezért keresnék kifejezetten speciális feladatra lányt, aki vállal ilyesmit is, hogy letesztel és őszinte véleményt mond rólam. Az se fontos, hogy hivatásos legyen, hobbiprosti is jó.


És az intelligensebb típusra gondolok, nem a rodás-drogos aljanépre.

2021. ápr. 18. 19:13
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 Oké, de a prostik akkor sem fogják minden barátnőjüknek megadni a teljes nevedet és az elérhetőségeidet.
2021. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen! lretesztelnek! De fizetni kell a tesztért is! :) Ugye Te még alsós vagy?
2021. ápr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!