Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostiktól nagy esélye van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostiktól nagy esélye van elkapni a coronavírust?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 16. 16:27
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
25 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Persze, de náluk nagyobb a választék. Persze nem mindnél.
2021. ápr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Toluk nem csak a koronavirust tudod nagy esellyel elkapni... 🤣
2021. ápr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Igen.
2021. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Ismerős rendszeresen prostizott..Elkapta az egyiktől..Már nem prostizik..Meghalt a vírusba..36 volt..Sportolt s jó kondiba volt..Tudom mert anno dugtam vele..
2021. ápr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a saját feleségemtől kaptam el, természetesen volt köztünk és van is rendszeres szex. Covidosan szexelni nem bírtam, legyengültem, akkor orálisan elégített ki. Párom csak náthás volt kicsit, nekem viszont elment minden erőm és rosszul éreztem magam. Ráadásul az orgazmus sem esett olyan jól, mint normális esetben. A gyerekünk tünetmentes volt teljesen.


Viszont aki fél, az nem szexel. Van ismerősöm, akik hónapok óta nem voltak együtt, maszkban élnek otthon is...

2021. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze meg sok minden mást is.

Kerüld a cigány prostikat.

Tolvaj mindegyik.

2021. ápr. 17. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!