Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Történt már valakivel, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már valakivel, hogy "ismeretlenül" is őrültem vonzónak talált valakit szexuálisan?

Figyelt kérdés

Az ismeretlent úgy értem, hogy élőben nem láttad, de

megfogott a személyisége, beszélgettetekk, fotót, videót cseréltetek és nagyon felizgatott szexuálisan is. Nem csak ideig óráig, hanem olyan hatással volt rád, hogy róla fantáziálsz állandóan, pedig tudod, hogy a távolság miatt sosem fog történni vele semmi.


2021. ápr. 18. 10:12
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Ha lett volna lehetőség, már megtörtént volna.. és nem született volna meg ez a "hülye" kérdés részemről. 😃 Így marad a sóvargás. Most tudnék örülni egy amnéziának. 😃
2021. ápr. 18. 21:17
 22/25 anonim ***** válasza:

Bocs, a 18-asként írtam a 20-ast.

Tehát egy komolyabb nézeteltérésre gondoltam, hogy hatásos. Csak hát az nem megrendelésre szokott menni :D

2021. ápr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Oké, értem 😃 hát igen, ez nem megy csak úgy 😊

Meg annyit már nem is beszélünk,hogy ilyesmi esélyes lenne. Csak a vágy maradt..

2021. ápr. 18. 21:45
 24/25 anonim válasza:
100%
Igen, volt, holott tudtam, hogy sosem lesz találkozó.
2022. júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Március 23 óta beszélgetek, ismerkedek egy hölggyel. nincs nagy táv, mégsem jött eddig össze a találkozó, és már valószínű nem is fog.

Úgy alakult, hogy 3 hónapja beszélgettünk, mikor kiderült, hogy akkor már lassan egy hónapja összejár valami csávóval dugni, mert nagy hatással volt rá. De nem akar engem sem elveszíteni.

Ez már egy hónapja volt, a csávó átb.aszta, pár alkalom után eltűnt, én óriásit csalódtam, nem tudok többé bízni benne.

De elengedni sem tudom, mert a 4 hónap alatt érzelmileg és szexuálisan is iszonyatosan vonzódni kezdtem hozzá.

Ez van, valószínű nem mostanában lesz emiatt semmilyen téren partnerem :)


37F

2022. júl. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!