Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más férfi is kiábrándult a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi is kiábrándult a nőkből?

Figyelt kérdés

Nekem gimiben volt egy szerelmem, úgy hívták Lilla. Teljesen a zsánerem volt, minden tekintetben. Nagyon szerettem és kívántam is persze. Próbáltam neki udvarolni de nem érdekelte átnézett rajtam és állandóan a menő meg bunkó srácokkal lógott. Nem rég megnéztem pár képét és csak iylen bulibáró csávókkal van képe. Én tisztán közeledtem felé, erre a vallomásaimat elküldte mindenkinek... Nekem ez máig fáj.

Akkor kezdtem kiábrándulni a nőkből mert aki nem jó képű annak ennyi. Most 24 vagyok és sokszor eszembe jut, de fáj is hoyg így megalázott. Ha járt volna velem őszintén szerettem volna, mellette lettem volna mindenben. Se tini koromban nem kelletem senkinek se most húszas éveim közepén senki nem érdeklődik felőlem.



2021. ápr. 15. 17:22
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
88%
Ha mások véleményére vagy kíváncsi akkor ne oszd már észt 0 tapasztalattal ķöszi. Ne álszenteskdj mert te is a szép nőket keresed. Az hogy ilyen felszínes és szerencsétlen vagy az nem a nők hibája. Próbáltál már mondjuk csak barátkozni? Ilyen is létezik. Én az utolsó szakításom óta nem kerestem kapcsolatot hanem csak nyitottabb lettem a világra és elkezdtem nőkkel is barátkozni. Így tudjuk egymást normálisan megismerni és nem letámadom azzal hogy "szeretleklegyélvelemfigyelmesvagyok". Állítsál magadon mert egyszer nagyon meg leszel verve.
2021. ápr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
19%
Az igazaért lesz megverve? Én is ugyanígy érzek mint a kérdező.
2021. ápr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
86%
És nem unod még? Nem gondolod hogy valamit te csinálsz rosszul és esetleg valamit változtatni kéne?
2021. ápr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Engem akarnak megverni és én gondolkodom rosszsúl akkor hogy van ez? Kedves ide tévedő útkor, remélem elgondolkoztok ezen.
2021. ápr. 15. 21:43
 25/32 anonim ***** válasza:
85%

Hát, figyelj, én eddig nem láttam a fejed, de ez részemről máris egy hatalmas NEM lenne. Tudod miért? Mert a franc fog összejönni olyan sráccal aki ennyire.. Nem is tudom, mi a jó szó. Azzal tisztában vagy, hogy mi is emberek vagyunk, érzésekkel, gondolatokkal, preferenciákkal? Nekem pl az intelligencia számít. Van akinek a humor a legfontosabb. Van, aki valóban a testiség helyezi előtérbe, és tudod mit? Minden joga megvan hozzá. Ha neki a magas szőke Adonisz az ideálja, és egyszerűen csak az ilyen pasikat találja vonzónak, akkor mond már meg, mégis miért kéne másmilyennel összejönnie? Ha teszem azt eléd állnék, hogy járunk e, akkor rábólintanál, ha 120 kg vagyok ocsmány bőrrel, ritka hajjal, csúnya fogakkal? Igen? Biztos? Na ez remek, de ez te lennél. Gondolom más a helyzet, ha 50 kg vagyok derékig érő fényes hajjal és nőies, szimmetrikus vonásokkal. Te az első lánnyal összejön él akkor is, ha nem találod vonzónak semennyire? Hiszen nem a külső számít...

Szerintem a legnagyobb problémád az, hogy irreálisak az elvárásaid a nők felé. Te neked az a csaj kell (ld. Lilla) aki mindenben a zsánered, de azt leszaro.d, hogy neki te pont nem jössz be, igenis kutya kötelessége lett volna figyelembe venni, hogy neked viszont ő igen? Nehogymár. Szabad akaratunk van. Egyéni ízlésünk, gondolataink, véleményünk. Akkor, és csakis akkor, amikor ezt felfogtad, menj oda egy lányhoz, akivel kölcsönös a szimpátia, értsd te is érdekled őt, és majd alakul valami.

2021. ápr. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Ja azt egyedül rothadhatok meg. pont emiatt a gondolkodás miatt untam rá a nőkre. Felszínesek, beképzeltek és buták is vagytok de nagyon. Nem reálisan választotok párt hanem pont ti vagytok azok akik a csiklójuk után mennek.
2021. ápr. 16. 11:36
 27/32 anonim ***** válasza:
82%

Minden ember úgy választ magának párt hogy előbb a külsőt látja ha az tetszik akkor esélyt ad neki, ha egyáltalán nem tetszik neki akkor nem fog.

De ha neked nem a külső számít, akkor te miért nem ismerkedsz egy 120 kilós, hiányos fogú, csúnya bőrű nővel?

Te tényleg nem veszed észre milyen a stílusod? Nem csodálom hogy nem találtál párt, süt az írásodból a nőknek az utálata, lenézése, az önsajnáltatás.

Fejtsd már ki milyen a reális pár választás:D mindenki jöjjön össze az első emberrel aki szembe jön vele bármennyire is taszító?

Ha egy nő tud miből válogatni, nyilván a legjobbal fog össze jönni.

2021. ápr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
de bzmeg egy randira azért csak el lehet meni nem megismerni a másikat... egyből a külső alapján dönteni, de tudod mit inkább egy rosszabb kaszni egy erős motorral mint egy szép kaszni motor nélkül. Nem tudom nő vagy e vagy férfi de iszonyat primitív vagy.
2021. ápr. 16. 11:54
 29/32 anonim ***** válasza:
68%
Statisztikailag ugyanakkora az esély arra, hogy egy jól kinéző pasi rendes, mint arra, hogy te az vagy (statisztikailag, mert te már bizonyítottad, hogy a jellemed sem az esetem). És a mi időnk is véges, azzal próbálkozunk, akivel nagyobb eséllyel klappol minden, ebbe pedig bizony beletartozik a külső is.
2021. ápr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
74%

Azért vagyok primitív mert nem megyek el olyan férfival randizni aki egyáltalán nem tetszik külsőre? Minek kéne vele elmennem? Fontos az hogy vonzódjak hozzá.

Mindenki külső alapján dönt először, te is:) ne legyél álszent.

2021. ápr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!