Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más férfi is kiábrándult a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi is kiábrándult a nőkből?

Figyelt kérdés

Nekem gimiben volt egy szerelmem, úgy hívták Lilla. Teljesen a zsánerem volt, minden tekintetben. Nagyon szerettem és kívántam is persze. Próbáltam neki udvarolni de nem érdekelte átnézett rajtam és állandóan a menő meg bunkó srácokkal lógott. Nem rég megnéztem pár képét és csak iylen bulibáró csávókkal van képe. Én tisztán közeledtem felé, erre a vallomásaimat elküldte mindenkinek... Nekem ez máig fáj.

Akkor kezdtem kiábrándulni a nőkből mert aki nem jó képű annak ennyi. Most 24 vagyok és sokszor eszembe jut, de fáj is hoyg így megalázott. Ha járt volna velem őszintén szerettem volna, mellette lettem volna mindenben. Se tini koromban nem kelletem senkinek se most húszas éveim közepén senki nem érdeklődik felőlem.



2021. ápr. 15. 17:22
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom te sem olyan lányoknál próbálkozol akik nem tetszenek neked. A nők sem fognak össze jönni olyannal akik külsőleg egyáltalán nem tetszenek nekik.
2021. ápr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem inkább menj és verd ki mert undorító az amit itt leművelsz. Ha gyűlölöd a nőket az látszik rajtad, szerinted akkor miért nincs senkid? Mert a nők nem akarnak olyan kapcsolatban lenni ahol lenézik őket. Arra nem gondoltál hogy az a másik srác esetleg úgy törődik vele ahogy te soha nem tudnál? El kell keserítselek, igen nagyon sok lánynak fontos a külső is. De most őszintén, te lennél valakivel akihez nem vonzódsz testileg? Kicsit nézzél magadba és ha van egy kis eszed akkor rájössz hogy a hiba nem az egész világban van.
2021. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Sok lány volt akinek a természete tetszett meg vagy intelligenciája fogott meg. Én tudom, hogy nem minden a külső...

Átlagos csendes lányoknál is próbálkoztam, de nekik se jó senki. Illetve neki is a kigyúrt rosszfiúk kellenek mert az milyen menő, meg menyien irigykednek rá. ez az igazság. Voltam buliban párszor és akkor is a 18-as lányok mind kigyúrt 40-es pasikkal voltak. Akik ránézésre se az élet fényes oldalán állnak.

2021. ápr. 15. 18:00
 14/32 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy hogyan viselkedem ha nem vagyok jó képű fogjátok már fel! Ha érzelmes avgyok, udvarok nyálas vagyok, jófiú, ha rámenős vagyok akkor biztos perverz, aberrált meg minden más csak mert nem szokványos az arcberendezésem. Ez az igazság, iylen felszínesek a nők! Inkább összejőnek dugni egy bunkóval mint, mint kialakítani egy érzelmileg gazdag kapcsolatot egy normális férfival.
2021. ápr. 15. 18:06
 15/32 anonim ***** válasza:
91%
Ismerkedj pasikkal hülyegyerek... 😂😂😂
2021. ápr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
86%

Mindenki tisztában van azzal hogy nem minden a külső, de először az alapján ítélünk meg mást, ha egy lánynak nem tetszel akkor nem fog veled foglalkozni ami érthető.

Én nem értem miért kell mindennap valakinek leírni azt hogy "milyen szemetek a nők nekik csak a kigyurt, menő, rossz fiúk kellenek"

Legjobb barátnőmnek rettentő vékony párja van, egyáltalán nem az a menő típus, alig vannak barátai. Másik barátnőmnek a párja van vagy 100 kg, nem izmos.

Nekem sose voltak rossz fiú és kigyurt párjaim. Volt párom átlagos testalkatú volt, társaságban csendes típus.

Ha nem tudsz barátnőt találni akkor ne minden esetben a nőket okold hanem nézzél magadba is.

2021. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Bunkó ahogy kedves előző rémlem most jobban érzed magad. persze a nőknek (ha fiú vagy) hozzád hasonló paraszt kell. ennyire van igényük az a helyzet. Csak itt picsognak érzelmekről meg romantikáról.
2021. ápr. 15. 18:13
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Feri hozd a popcornt meg a sört, itt egy idióta😂😂😂
2021. ápr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
88%

De ha ezt állítod hogy jaj a nők milyen felszínesek, akkor te miért nem ismerkedsz a csúnya nőkkel??

Ne álszenteskedjünk már, minden embernek számít a külső.

2021. ápr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
86%
Nézd, te se kezdesz olyannal, aki nem tetszik. Látom írtad, hogy volt olyan, akinek a természete, intelligenciája fogott meg. Na képzeld, ez a nőknél sincs másképp, mindenkit más fog meg. Talán ha nem hisztiznél, benned is meglátnák a belső értéket. Ez a ha szép nem vagy, legalább hülye ne legyél esete. Picsogsz mint egy kislány, mert nem tudsz nőhöz jutni, ezért most az összes egy felszínes ribi. Teljesen átlagos kinézetű párjaim voltak mindig, nem éppen kigyúrt rosszfiúk. A jellemükkel, kiállásukkal, tartásukkal fogtak meg. Persze számít egy szintig a külső, olyannal nem fekszem le, akit nem tudok megkívánni. Ezt nem lehet megmagyarázni, hozzám ér a párom, és liba bőrös leszek, így működik a kémia. Ha nincs, akkor semmi sem fog menni. Én azért erősen magamba néznék, hogy közel 10 év alatt semmi se jött össze, és még mindig az első kudarcon kattogsz. Ez ilyen tipikus sarokból bámul ijesztő fazon karakter lehetsz.
2021. ápr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!