Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más férfi is kiábrándult a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi is kiábrándult a nőkből?

Figyelt kérdés

Nekem gimiben volt egy szerelmem, úgy hívták Lilla. Teljesen a zsánerem volt, minden tekintetben. Nagyon szerettem és kívántam is persze. Próbáltam neki udvarolni de nem érdekelte átnézett rajtam és állandóan a menő meg bunkó srácokkal lógott. Nem rég megnéztem pár képét és csak iylen bulibáró csávókkal van képe. Én tisztán közeledtem felé, erre a vallomásaimat elküldte mindenkinek... Nekem ez máig fáj.

Akkor kezdtem kiábrándulni a nőkből mert aki nem jó képű annak ennyi. Most 24 vagyok és sokszor eszembe jut, de fáj is hoyg így megalázott. Ha járt volna velem őszintén szerettem volna, mellette lettem volna mindenben. Se tini koromban nem kelletem senkinek se most húszas éveim közepén senki nem érdeklődik felőlem.



2021. ápr. 15. 17:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Tehat egy idióta picsa miatt ábrándultál ki a nőkből?

Ennek a lánynak nem kellettél, fogd fel,de rengeteg lánynak pedig lehet pont te vagy az esete.

Ez a duma hogy csak a jóképű férfiaknak van barátnőjük egyáltalán nem igaz. Ha végig mész az utcán láthatod hogy milyen embereknek van párjuk. Minden embernek más az ízlése.

A önsajnáltatással nem mész semmire sem.

Próbálkozni kell, ismerkedni. Nem azt várni hogy a lány kezdeményezzen.

2021. ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
😢😢😢😭😭😭🤧🤧🤧
2021. ápr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%
Szánalmas lúzer vagy, ezért nem kellettél neki. A rossz hír az, hogy a többi nőnek se fogsz, és nem azért mert nem vagy jóképű...
2021. ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
És miért is avgyok lúzer meséld már el? :) Aki érzelmes az egyből lúzer ebben a szar világban...
2021. ápr. 15. 17:42
 5/32 anonim ***** válasza:
93%
Egy lassan 10 éves sérelmed miatt, ami ráadásul az első plátói szerelmedhez köthető, elkönyvelted hogy az egész női nemet? Arra nem gondoltál hogy a hiba esetleg benned van? Én nem voltam tásasági ember gimiben de így is sikerült egy 3 éves kapcsolatot összehozni belőle, pedig tényleg nem voltam nagy szám, csak megtaláltam a megfelelő lányt hozzá. Ha ő ilyen bulibáró palikkal van együtt az annyit jelent hogy nem hozzád való, ennyi, ezt itt le is lehet zárni. A hozzád való nő ott van kint valahol csak tenni kell azért hogy megtaláld és legyen is belőle valami. Azzal hogy a sebeidet nyalogatod és utálod a nőket nem fogsz előrébb jutni.
2021. ápr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
86%

Te maximum Lillából ábránduktál ki. Azonban rajta kívül van még pár milliárd nő a bolygón, ha ebből levesszük a gyerekeket, időseket, túlságosan messze élőket, férjezetteket, leszbiket, stb, még mindig egészen szép számmal akad olyan aki neked is megfelelhet. Innen pedig már csak rajtad múlik hogy teszel valamit az ügyért (pl szóba elegyedsz vele), vagy kreálsz kifogásokat, minden probléma okát áthárítod másokra és hátradőlsz elégedett önigazolással, hogy veled hogy kib.szott az élet.


És nem azért mondom mert én olyan marha nagy csajozógép lennék, mert 22 évesen lett életemben először barátnőm (és azóta is vele vagyok). Se pénzem nem volt, se különösen jó alakom (azóta meg inkább romlott a helyzet), aztán mégis összejött és kitart lassan 7 éve.


De úgy biztos nem sikerült volna, ha azon sopánkodnék hogy minden nő ku.rv@ ( © Torrente), mert kilencedikben a Niki nem akart összejönni velem.

2021. ápr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam én csendes szürke lánynál z is ugyanolyan bunkó volt. Nem avgyok helyes szerintem sármos se leszek. Minden csak a külsőről szól. Undorító. Őszintén közeledtem sok lányhoz aki megtetszett de még vissza se írtak vagy elküldtek, aztán később látom hogy kikkel vállalnak gyereket. Csak jó képű legyen eddig terjed az intelligenciájuk az hoyg a csávó milyen valójában az nem számít, lényeg hogy vele villogni.
2021. ápr. 15. 17:50
 9/32 anonim ***** válasza:
13%

Az a baj a nők elvárásai az egekbe vannak.

Folyamatosan megfelelési kényszer mellettük lenni ne éri meg.

Jobb egyedül inkább

2021. ápr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
91%
Hát akkor te kopogtatsz rossz ajtókon. Az én párom pl abszolút nem ilyen (különben nem velem lenne 😂), és kétlem hogy ő lenne az egyetlen ilyen nő az országban.
2021. ápr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!