Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyelvpiercinggel milyen az orál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyelvpiercinggel milyen az orál?

Figyelt kérdés
Egy hónapja van meg a nyelvpiercingem, de még nem volt eddig lehetőségem "bevetni" szopásnál. Érdekelne azoknak a fiúknak a véleménye és tapasztalatai, akiknek már volt dolguk nyelvpiercinggel rendelkező lánnyal, (de a pc-vel rendelkező lányok is leírhatják, hogy ők hogyan szokták használni). Jobb volt-e vele, vagy inkább anélkül? És hogyan használta a lány, amitől annyira jó volt? Elképzelni sem tudom hogyan tudnám használni úgy, hogy egy kis plusz élvezetet adjon a pasinak. 23/L

2021. ápr. 12. 01:29
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Rosszabb volt... mármint azoknál a lányoknál akik nem figyeltek rá, hogy egy merev fémdarab ne karcolja végig a broki felszínét, ne szorítsák rá stb.
2021. ápr. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem szintén rosszabb volt olyan lánnyal. Meg alapjáraton se igazá tetszik a pc nőkön
2021. ápr. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak 15 éve van, kicsit hozzá ad az élvezethez, de már nem is emlékszem milyen volt előtte! 😅
2021. ápr. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én szívesen kipróbálnám. Írj. 40f
2021. ápr. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rosszabb mint a fogazás.
2021. ápr. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Női oldalról tudok beszámolni.

Akikkel eddig voltam nekik tetszett.

Ahogy írták is többen arra kell figyelni, hogy másképp kell mozgatnod a nyelved. Viszont egy kis gyakorlással jó lesz. Ha kerek fejű pc-d van akkor azzal ha már tudod rendesen mozgatni és irányítani, akkor azzal is tudod ingerelni a makkot. Ha a pasi benne van és érdekli akkor tudod orál közben a kis kerek részét a makkon a nyílásba is dugdosni (eddig csak 2 pasi kérte ezt tőlem, de mind a ketten nagyon élvezték, magamtól nem csinálnám).

De amúgy kb ugyan az minden, erős kézzel vered neki, vagy a herékkel játszol közben akkor kb minden pasi eldobja az agyát...

22L

2021. ápr. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó volt, de nagyon extrának nem mondanám a nem pc-hez képest. Engem már közel 100an szoptak le és mondhatom, hogy ami igazán számít, az a jó technika, illetve hogy milyen mélyre engedi a lány a farkam.
2021. ápr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! :)
2021. ápr. 12. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!