Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyelvpiercinggel jobb az orál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyelvpiercinggel jobb az orál?

Figyelt kérdés
Férfiként vagy nőként más érzed ha nyelvpiercinggel szopnak vagy nyalnak? Illetve mennyire más annak akinek van piercingje egy orált ad másnak? Nem zavaró? Vagy izgató inkább?

2020. febr. 25. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

Én pasi vagyok és nem csípem a pircinges csajokat!

Sem köldökben, sem szemöldökben, sem nyelvben, sem orrban, sem egyéb helyen. Nekem nem jön be!!!

2020. febr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%

Gusztustalan, csúnya valami.

Régen a disznóknak nyomtak olyan drótot az orrukba.

2020. febr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Engem egyszer szoptak nyelvpiercinggel, engem zavart, én jobban élvezem nélküle

28F

2020. febr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Nemszeretem ha nyelvpiercinggel szopnak a lányok.39f.hetero.
2020. febr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Párom imagja ha felhúzom a kis rücskös szilikonsapkát a nyelvpircingemre, es azzal izgatom a csiklóját, en viszont ki nem allhatom, ha nekiáll a pircingjével vacakolni a farkamon... azt sueretem, ha megfogja jó erősen, rácuppan a makkomra, szívja és a fejét, kezét együtt mozgatva addig szop, amíg el nem megyek... totálisan hülyet kapok, ha ezt az intenzív érzést megszakítja azzal, jogy egy fem pöcökkel cseszteti a makkom, amiből szinte semmit nem érzek...
2020. febr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csinálta nyelvpiercinges nő. Nem nagyon volt különbség.


34/F

2020. febr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
A pasimnak van nyelvpiercing, de nekem egyaltalan nem kellemetlen, nem is erzem hogy ott van, mikor nyal
2020. febr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem nagyon érezni a különbséget, nyalásnál szinte egyáltalán, de sz.pásnál se nagyon.
2020. febr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok. A volt barátnőmnek volt a nyelvébe piercing miközben csinálta.


Azon kívül, hogy a piercinget is éreztem időnként, nem volt semmi különbség. Inkább csak a tudat, hogy nyelv piercinges csaj adja az orál szexet az izgalmas, meg esetleg a látvány, ha az ember nézi azt.

2020. márc. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
A "Ponyvaregény"-ben azt állítja a pirszinges lány, hogy jól jön a szopásnál ... :-)
2020. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!