Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek kiket izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kiket izgat jobban a dolog? Roma pasikat, hogy fehér nőt probáljanak ki, vagy a fehér nőket, hogy milyen roma férfivel csinálni?

Figyelt kérdés
Én az utóbbiak táborát erősítem. 31N
2021. ápr. 9. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Normális fehér nőnek, nem kell alantas létforma.
2021. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom. De engem am normális roma lány izgat. Magyar is lehet link, vagy drogos picsa. Romában is van aki dolgozik, normális, vannak álmai, tiszta. Ennyi.

Am normális roma lány akár írhat is:) 184 cm kék szem, szeretek kirándulni, természetben lenni. Ha van ilyen roma lány, nyugodtan jelezze. Ja 31 vagyok

2021. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%
Fehér nőként egy cseppet sem izgat, hogy roma pasival legyek. Szerintem amúgy a roma férfiak szeretnének inkább fehér nővel lenni, nem fordítva.
2021. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%

Egyetértek az elsővel.


#2 "magyar is lehet link..."


Igen csak nem mindegy az arány. 10ből jó ha egy roma tisztességes, és 10 magyarból 1-2 nem.

2021. ápr. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!