Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek hogy ne legyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyen komplexusom a 13 centis péniszem miatt?

Figyelt kérdés

13 cm hosszú a péniszem és nem tudom hogy milyen vastag, de ránézésre inkább vékonyabbnak mondható. (Önkielégítésnél 3 ujjal fogom) Hangsúlyozom, hogy emiatt eddig sosem volt komplexusom, de más dolgok miatt voltak, amiket többé-kevésbé sikerült leküzdenem... Ezek külső és belső tulajdonságokkal is összegfüggésben voltak. Többnyire tényleg vagy megszűntek, vagy nagyon elgyengültek.

De kezd elhatalmasodni rajtam most ez a péniszmérettel kapcsolatos komplexus.


23 éves vagyok, és 5 lánnyal szexeltem eddig, 2 volt (vagy inkább lehetett volna) komolyabb kapcsolat... 2 egyéjszakás volt és 1 a kettő között volt.

A komolyabb, érzelmeken is alapuló kapcsolataim sem tartottak sokáig, nem volt bennük annyira sok szex.

Egyre inkább az a gyanúm, hogy a szex miatt lett vége a dolgoknak.

Az a helyzet, hogy soha még egyetlen lánynak sem okoztam orgazmust. Ezen a ponton, már ez nagyon frusztrál... Első, második alkalomkor még úgy voltam vele, hogy “majd legközelebb”, de mivel nem sikerült már rástresszeltem és talán már ez is ront a teljesítményemen. Igazából maga a szex az nekem sem túl jó, mert én is nehezen megyek el és egy idő után kicsit nehézkes az erekciómat is fenntartani, mert én sem sokat érzek abból amikor behatolok a vaginába...

És már volt egy olyan lány is aki megjegyezte, hogy kicsi a péniszem, ekkorával nem tud elmenni. Ez után volt olyan is egyszer, hogy szívesen lefeküdt volna velem egy számomra már régóta nagyon nagyon vonzó lány, de elhatalmasodott rajtam a félelem a péniszméretem miatt és inkább elutasítottam.


Az a furcsa, hogy már tini koromban, még szűzként olvasgattam a péniszméretről az interneten, akár itt is és egyáltalán nem voltak bennem félelmek azt illetően, hogy az átlagnál egy kicsivel kisebb pénisszel mihez fogok kezdeni, mit fognak hozzá szólni a nők, stb. Ezzel kapcsolatban magabiztos voltam és úgy voltam vele, hogy majd valahogy megoldom...


Viszont amióta konkrétan megjegyzést tettek a méretemre, visszamenőleg is azt látom bele a dolgokba hogy végig ez volt a gond.


Nem tudom, hogy csak paranoia szerűség e, de az itteni ilyen “nem számít a méret, fontosabb hogy hogy használja” kommenttekről is hajlamos vagyok azt gondolni, hogy kollektív mentegetőzés a nők részéről, mivel Ők is tudják hogy egy férfi nem tehet a méretéről és nem tud ellene mit tenni... Ezért nem mondhatják ki az (esetleges) valóságot, hogy igenis 15+ centis, de inkább ilyen 18 centis farok az ideális.


Az a baj, hogy jelenleg ezt látom a legreálisabbnak, de lehet hogy ezt csak a kialakulóban lévő vagy már kialakult komplexusom okozza és torzítja a realitás érzékem... Ez esetben viszont nem akarok elindulni a lejtőn.


Ti mit gondoltok erről az egészről?

Van bármi hozzáfűzni valótok?


Szerintetek komplexusos vagyok?


Mi a megoldás a komplexusra?


Illetve ettől függetlenül mi lehet a megoldás arra, hogy nem tudom kielégíteni a nőket?



2021. ápr. 7. 16:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
51%
Egy nő kielégítéséhez nem kell farok. (Nem feltétlenül) Nézz utána hogy hogyan lehet egy nőnek örömet szerezni! Nyelved ujjad csak van!
2021. ápr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!