Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek hogy ne legyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyen komplexusom a 13 centis péniszem miatt?

Figyelt kérdés

13 cm hosszú a péniszem és nem tudom hogy milyen vastag, de ránézésre inkább vékonyabbnak mondható. (Önkielégítésnél 3 ujjal fogom) Hangsúlyozom, hogy emiatt eddig sosem volt komplexusom, de más dolgok miatt voltak, amiket többé-kevésbé sikerült leküzdenem... Ezek külső és belső tulajdonságokkal is összegfüggésben voltak. Többnyire tényleg vagy megszűntek, vagy nagyon elgyengültek.

De kezd elhatalmasodni rajtam most ez a péniszmérettel kapcsolatos komplexus.


23 éves vagyok, és 5 lánnyal szexeltem eddig, 2 volt (vagy inkább lehetett volna) komolyabb kapcsolat... 2 egyéjszakás volt és 1 a kettő között volt.

A komolyabb, érzelmeken is alapuló kapcsolataim sem tartottak sokáig, nem volt bennük annyira sok szex.

Egyre inkább az a gyanúm, hogy a szex miatt lett vége a dolgoknak.

Az a helyzet, hogy soha még egyetlen lánynak sem okoztam orgazmust. Ezen a ponton, már ez nagyon frusztrál... Első, második alkalomkor még úgy voltam vele, hogy “majd legközelebb”, de mivel nem sikerült már rástresszeltem és talán már ez is ront a teljesítményemen. Igazából maga a szex az nekem sem túl jó, mert én is nehezen megyek el és egy idő után kicsit nehézkes az erekciómat is fenntartani, mert én sem sokat érzek abból amikor behatolok a vaginába...

És már volt egy olyan lány is aki megjegyezte, hogy kicsi a péniszem, ekkorával nem tud elmenni. Ez után volt olyan is egyszer, hogy szívesen lefeküdt volna velem egy számomra már régóta nagyon nagyon vonzó lány, de elhatalmasodott rajtam a félelem a péniszméretem miatt és inkább elutasítottam.


Az a furcsa, hogy már tini koromban, még szűzként olvasgattam a péniszméretről az interneten, akár itt is és egyáltalán nem voltak bennem félelmek azt illetően, hogy az átlagnál egy kicsivel kisebb pénisszel mihez fogok kezdeni, mit fognak hozzá szólni a nők, stb. Ezzel kapcsolatban magabiztos voltam és úgy voltam vele, hogy majd valahogy megoldom...


Viszont amióta konkrétan megjegyzést tettek a méretemre, visszamenőleg is azt látom bele a dolgokba hogy végig ez volt a gond.


Nem tudom, hogy csak paranoia szerűség e, de az itteni ilyen “nem számít a méret, fontosabb hogy hogy használja” kommenttekről is hajlamos vagyok azt gondolni, hogy kollektív mentegetőzés a nők részéről, mivel Ők is tudják hogy egy férfi nem tehet a méretéről és nem tud ellene mit tenni... Ezért nem mondhatják ki az (esetleges) valóságot, hogy igenis 15+ centis, de inkább ilyen 18 centis farok az ideális.


Az a baj, hogy jelenleg ezt látom a legreálisabbnak, de lehet hogy ezt csak a kialakulóban lévő vagy már kialakult komplexusom okozza és torzítja a realitás érzékem... Ez esetben viszont nem akarok elindulni a lejtőn.


Ti mit gondoltok erről az egészről?

Van bármi hozzáfűzni valótok?


Szerintetek komplexusos vagyok?


Mi a megoldás a komplexusra?


Illetve ettől függetlenül mi lehet a megoldás arra, hogy nem tudom kielégíteni a nőket?



2021. ápr. 7. 16:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
17%
Esze nincs, a farka is csak pisilni jó, igen, már csak a pénz segíthet. Ha az sincs, véged. 😂
2021. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

#9. Soha nem írtam ki névvel kérdést, úgyhogy erről ennyit.

Egyébként a felhasználónevem nagyon egyszerű és értelmetlen, mert nem volt semmi ötletem regisztrációkor.

2021. ápr. 7. 17:04
 13/21 anonim ***** válasza:
84%
Szeméremcsonttól mérve 13cm?
2021. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igen.
2021. ápr. 7. 17:30
 15/21 anonim ***** válasza:
34%
Nekem egy kicsit nagyobb (14-15cm), de pont ezért nem ismerkedek. Felesleges. Ki lehet elégíteni ekkora mérettel is egy nőt, de nagyobbal sokkal jobb. Nők szerint 17-18cm az ideális. Én meg úgy vagyok vele, hogy azért legyen velem valaki, mert velem a legjobb. Na ehhez kell a nagy méret. Innentől hiányérzete lenne, azt meg nem szeretném. Amúgy itt nem tudsz olyan kis méretet írni, amire ne írnák, hogy az is elég. De attól még sajnos nem lesz igaz. Csak az orális szex nem elég egy nőnek se és akinek nagy farka van, az is tud nyalni, ujjazni. De tudok linkelni itteni kérdést is, ahol nagyon jól írtak a mérettel kapcsolatban, ha érdekel.
2021. ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Minden érdekel. Nyugodtan linkelheted...
2021. ápr. 7. 17:45
 17/21 anonim ***** válasza:
48%

ugye tudod, hogy rengeteg nőnek nincs hüvelyi orgazmusa alapból? nem a farokméreteden múlik, hogy ki tudsz-e elégíteni egy nőt. a száddal/kezeddel ezerszer egyszerűbb orgszmust elérni...

inkàbb a szexuális kultúrádon dolgozz, figyelj a partneredre, kommunikálj vele mi jó neki, és NE a farkadra hagyatkozz, mert nőként mondom, nem attól lesz a legtöbbünknek könnyedén orgazmusa!


13 centivel pedig simán lehet élvezetes a behatolás, persze biztosan van akinek fontos a nagy méret, de sokkal kevésbé számít, mint hiszed. a lehető legrosszabb dolog amit csinálsz, hogy a farokméretedre fogod, hogy rossz a a szex..

2021. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
29%

16-18 cm az ideális méret, 13 centivel nem sok szart érsz.

Az enyém csak 12, nem is csajozok, nekem is voltak negatív élményeim sajnos.

Ez átok egy férfinak, nem lehet ekkorával rendesen dugni.

2021. ápr. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
12%

Hiába írsz regényeket és "buzdítod" a gyakorit

a pöcsöd akkor is kicsi marad

2021. ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!