Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A feleségem bevallotta, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem bevallotta, hogy minden barátommal lefeküdt a kapcsolatunk elején, mert nimfomán volt. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 6. 17:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%
nincs kedved össze barátkozni?:)
2021. ápr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem max az zavarna hogy nem tudtam róla.

Az nem zavar ha egy csaj nimfo, és többekkel akar dugni, csak ne hazudjon, és ne a hátam mögött csinálja!!

2021. ápr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
9%
Semmit, jól van ez így.
2021. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy mennyire volt komoly a kapcsolatotok a nejeddel abban a pillanatban amikor a barátaidat is kipróbálta. Ha csak laza volt, akkor tekintsd bóknak, hogy téged választott ezek szerint te voltál a legjobb. Ha már együtt éltetek, akkor már sokkal durvább a sztori, a barátoknak kijár egy kisebb lecseszés, a nejednek meg egy kisebb fenekelés, és le is lehet zárni a történetet.

Van barátom, akinek szintén érdekesen indult a kapcsolata, mert a kezdetek kezdetén mindenki mindenkivel alapon szórakoztak és csak utána alakultak komolyabbra a dolgaik. Fura is, mikor tudom, hogy bár 18 éve együtt vannak, a lány az elején még hány barátunkkal szexelt.

Nekem is volt nimfo barátnőm, aznap mikor szakítottunk, az volt az első dolga, hogy felhívta a legjobb barátomat magához és meglovagolta. Szegény srác egy hónappal utána vallotta csak be, nem is tudta hogyan kérjen bocsánatot. Persze megvigasztaltam, hogy örülök neki, hogy így esett a dolog, mert én már lezártam a lánnyal az ügyet. Később, a Balatonon összefutottunk a lánnyal, érdekes is volt ahogy próbált terelni.

2021. ápr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Dugtátok volna meg ketten a haveroddal. :D
2021. ápr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én a poliamor kapcsolat híve vagyok. ( Ha nem tudod mi az kérlek nézz utána..) Így én azt mondom, egy alapos beszélgetéssel minden megoldható...

Ki tudtok békülni!

De azért ne keverjük össze a fogalmakat. Mert ninfománia nem ugyanaz, mint amikor valakinek több szexre van szüksége, mint az átlagnak…

(Férfi vagyok a félreértések elkerülése végett írom...)

2021. máj. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a helyzet most ,de ha akkor nem voltál elég szerintem mist sem.

Az hogy a barátok megdugták és nem vallották be, az mindent elmond.(kuka)

Az meg ,hogy az asszony ilyen azonnal kuka.

Én mondjuk ,ha nincs gyerek tuti rávenném, hogy hozzon meg egy csajt és csinaljuk 3an. Utána meg ketten hagy dugjuk meg egy baratbarátommal,mert így már nem érdekelne. Utána zsupsz ki! Ribi az ribi marad ,akármit is igér !!!

2021. dec. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!