Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magántanárkodó emberektől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magántanárkodó emberektől kérdezem, hogy volt már veletek olyan, hogy a diákod nem pénzzel, hanem "természetben" akart volna fizetni? Hogy reagáltátok le? Belementetek, vagy finoman megmondtátok, hogy a pénz az jó lesz nektek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 6. 08:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
És, ha a diák beköp? Netán, videót is készít? Pedagógus vagyok.
2021. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Csinos nőnek mondanak. Viszont sosem tapasztaltam ilyen dolgot az egyetemen. Urbán legenda.
2021. ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
81%

Egy természettudományi kar a helyszín. Tanszékvezető öreg, kopasz fószer volt, egy hallgató lánynak felajánlotta, hogy nem buktatja meg, ha meglátogatja az irodájában, felment hozzá a csaj az íróasztalán dugta. Szívi farktust kapott a prof, mentőt hívtak, túlélte, azóta is ott tanszékvezető. Ennyit arról, hogy mik a következmények.


Másik eset: közgáz, PhD hallgató, a végzős hallgató lány megkéri, hogy írja meg neki a szakdolgozatát. Jó, de oda is költözhetne hozzá a csaj államvizsga időszakra, mert a koliban nem lehet nyugodtan tanulni. Szóval amíg le nem államvizsgázott a csaj, addig a PhD-s "barátnője" volt.


Más eset: eü főiskolai karon anatómia szigorlaton vérengző hölgy oktató, csúny, elhízott, orvosi karra járó fiacskájával jött össze egy gyógytornász csaj, így lett meg neki a szigorlata.


Más: angol magántanár hölgy összejött egyetemista tanítványával, szexkapcsolat, a srác néha nem tudott fizetni, de hát nem is angolt tanított már neki a hölgy. A nő 38 éd szingli, a srác 24 éves volt talán akkor.


Volt olyan is, hogy eü szakközépiskolában férfi tanár jött össz tanuló lánnyal, igaz végzés után el is vette a lányt feleségül.

2021. máj. 15. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Imrude válasza:
68%

Leszopott,de aztán elkértem a pénzt.

25/F

2021. dec. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem. Pedig lett volna olyan végzős gimis lány, akit pénz helyett szívesen kinyaltam volna.
2022. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
#5: Feljelentést bárki tehet. De mivel két, szexuálisan szabadon önrendelkező személy konszenzuális kapcsolatáról beszélünk, semmi nem lenne az ügyből.
2022. jún. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy a kategória nem stimmel, de ide kívánkozik. Fiú vagyok, még egyetemista koromban egy gimis srácot korrepetáltam. Észrevettem, hogy nagyon bejövök neki. Folyamatosan adta az erre utaló jeleket. Helyes fiú volt, hát én is adtam neki a bátorító jelzéseket. Egyre bizalmasabb lett a viszony. Volt, hogy előbb jött, később ment, és a plusz időkben biszex témákról dumáltunk. Az egyik óra aztán úgy alakult, hogy korrepetálás helyett tapizás, egymásnak verés és szopás lett a program. Utána pedig ki akarta fizetni az óradíjat. Nem fogadtam el, mert nem dolgoztam meg érte. Viccelődtünk, hogy most mást tanult, és vegyük úgy hogy kölcsönösen természetben fizetettünk egymásnak. Jó pár alkalommal később, ő javasolta, hagyjuk a korrepetálást aznap is a fenébe, nagyon vágyik rá, hogy megint természetben fizessen... Hogy ne menjen a tanulás rovására, onnantól inkább heti eggyel többször jött korrepetálásra. A plusz alkalom mindig természeti jellegű volt. Végül átengedte a tanára a pótvizsgán, mindenki elégedett volt.
2022. júl. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos még nem, pedig egyik-másik végzős lánytól szívesen elfogadtam volna fizetség helyett, ha engedi, hogy kinyaljam.
2022. júl. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!