Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aztán mire fel vannak ekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aztán mire fel vannak ekkora igényei a szép nőknek?

Figyelt kérdés

Miért nem elég nekik egy együttlétért 50 ezer forint?

Átlagfizetésből élnek az emberek, elvannak szállva azok, akik ezt nem veszik figyelembe.



2021. márc. 29. 21:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Most prostikról van szó, ugye?
2021. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Te megtennéd 50-ért?
2021. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
........mert szerintem te sem.
2021. márc. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

Aki nem prosti az nem fekszik le pénzért senkivel.

Aki pedig prosti az nyílván minél többet fog elkérni érte, mivel ebből él. Nem fog megsajnálni senkit ha nincs annyi pénze.

2021. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Én nem vagyok szép, de jól keresek, szóval ha pénzért akarnék szexelni, az minimum 7 számjegyű lenne :D
2021. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%

Egyébként mindenki annyit kér, amennyit nem szégyell.

Akinek meg csak 50 ezre van egy fizetős csajra, annak azzal kell beérnie, aki ennyiért vállalja. És ezek általában nem az igényes, szép nők...

2021. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

Ismered a piac legfontosabb törvényét: kereslet-kínálat és mindennek annyi az ára amennyiért megveszik. A prosti nem hobbiból csinálja hanem pénzért. Ha 50k-t is fizetnek neki aki miért kérjen kevesebbet? Te sem mondod azt a főnöködnek, hogy hellóka félfizuért is megcsinálom. Ahogy a főnököd is eldönti hogy megadja-e neked az adott fizut, te is eldöntheted hogy mész-e annyiért az adott prostihoz vagy keresel egy másik olcsóbbat.


Normális nő meg semennyiért nem fog dugni - legalábbis nem pénzért, figyelmességért, kedvességért, "tenyéren hordozásért" már annál inkább (egy neki szimpatikus pasival).

2021. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
úr isten, már megint te jajj :D nagyon türelmesen és kedvesem próbáltam neked annó elmagyarázni a dolgokat, de teljesen bele vagy ragadva az eltorzult, kisebbségi komplexusos, nőgyűlölő gondolataidba, ezért is ajánlottam a pszichológust, ha ki akarsz ebből kecmeregni és boldog lenni. ezekkel a kérdésekkel semmit nem érsz el..
2021. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
nincs egy hete ...
2021. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert nem érdemel meg egy ilyen alpári suttyót mint amilyen te vagy, kedves kérdező!
2021. márc. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!