Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aztán mire fel vannak ekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aztán mire fel vannak ekkora igényei a szép nőknek?

Figyelt kérdés

Miért nem elég nekik egy együttlétért 50 ezer forint?

Átlagfizetésből élnek az emberek, elvannak szállva azok, akik ezt nem veszik figyelembe.



2021. márc. 29. 21:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlatot kapsz egy idegen nőtől, ez a nő neked nem szimpatikus, a hátad közepére nem kívánod.

Megdugod-e ha fizet neked 50e Ft-ot?

Ugye hogy nem!

2021. márc. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Mi az hogy a hátad közepére nem kívánod? Miért a kifogásokat keresitek?

Nem egy alkalomból kell meggazdagodni. Aki nem prosti, az ezek alapján még annál is rosszabb.

2021. márc. 30. 04:17
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez luxuscikk, nem a te pénztárcádhoz mért, törődj bele vagy keress többet :D
2021. márc. 30. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"Mi az hogy a hátad közepére nem kívánod?" el kell hogy keseritselek, de a prostik nem azért szexelnek veled, mert be josz nekik, hanem mert pénzt kapnak érte. Az árat meg nyilván ő fogja megszabni, nem te.


"Aki nem prosti, az ezek alapján még annál is rosszabb." Aki nem prosti az viszont azért fekszik le veled, mert valóban bejosz neki, nem kér érte pénzt, nem értem, hogy ez mert lenne rosszabb.

2021. márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Mikor sikerül felfognod hogy aki pénzért szexel az qrva, és bizony a qrvák manapság nagyon drágán dolgoznak. Luxuskqvák pláne, gondolom róluk beszélsz. Ők nem fognak leállni egy gyári munkással, amikor gazdag üzletembereket is megkaphatnak és több 100.000Ft-ot fizetnek nekik egy alkalomért. Szerinted szüksége van a sz@ros 50.000Ft-ra?

Arról már ne is beszéljünk hogy a szépségnek milyen ára van, dübörög a szépségipar, minden kence ott kezdődik hogy 2000Ft és ez a legalsó határ.

50.000Ft ma már semmit nem ér, hiába próbálsz össze-vissza magyarázni, lásd be hogy neked nem futja drága nőre, ennyi!!

2021. márc. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy aki ezen fel van háborodva azzal semmi pénzért le de feküdnék.
2021. márc. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy egy selyem hálóink 15-20 ezer. Csak azért van, hogy levegye, de unalmas mindig ugyan azt levenni, ezért több szett kell, ráadásul max 10 alkalom után ki lehet dobni a kukába.

Finom combharisnyának is ára van, stb..

Sminkek, ahogy fentebb írták.

Itt is vannak működési költségek, nem csak annyi, hogy szép, és szétteszi a lábát.

A kérdésedet úgy értelmezem, hogy "höh, hát K. Mit érdekli, hogy én szimpatikus vagyok-e, a pénzem kell neki. Ne válogasson, a pénz az pénz."

Pedig de.

Ha a hátán is szőrös, elhízott fickó vagy, aki még bunkó is, akkor jobban meg kell erőltetnie magát, hogy ne látszódjon az undor az arcán.

Ez bizony pénzbe kerül. Azzal, hogy Drágán adja, nagyobb eséllyel fog műveltebb pasikat kifogni, akik ha nem is jóképű fiatalok, ápoltabbak (pl. járnak pedikűröshöz)


De a kérdést meg is lehet fordítani. Neked nő kell. Annyid van, amennyid van. Mit válogatsz? Punci, az punci. Csinál hátulról, és majd nem látod az arcát.

2021. márc. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
50 ezer Ft az semmi manapság, konkrétan aprópénz
2021. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Már akinek. A beképzelt nőknek, akik manapság vannak, azoknak igen.
2021. márc. 30. 19:25
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Normálisan férfi nem fizet érte. Kérem uraim legyen már bennünk is tartás! Mi az, hogy én fizetek, miközben én ugyanúgy szolgáltatási nyújtok. Ugyanannyi ér az én, a mi munkánk mint a nőké! Ez maximum csere kereskedelem lehetne, senki se fizessen ezért a másiknak, hiszen az már dupla juttatás. Gondolkozzon ezen el picit mindenki!
2021. ápr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!