Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol lehet találni nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni nagyon magas önértékelésű lányt?

Figyelt kérdés
Olyan lányt keresek, aki egy felsőbbrendű hercegnőnek gondolja magát és aki tudja, hogy neki minden jár. Aki tudja, hogy bármit megkap, mindig neki van igaza és végül minden úgy van, ahogy ő akarja. Fontos, hogy ne egy buta roma csaj legyen, hanem egy intelligens, fehérbőrű királylány. Komoly válaszokat kérek. Köszönöm

2021. ápr. 4. 18:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért keresel ilyen lányt? Fejtsd már ki. Komolyan kiváncsi vagyok. Ez jön be? Úgy értem sok mindenkinek ez jön be, de ezt nem szokták így egy az egybe megfogalmazni.
2021. ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
11-es: Én akkor tudok egészségesen működni, felizgulni, ha egy királylány vagy hercegnő kívánságait/igényeit teljesíthetem. A legtöbb nő nem azt keresi, mint amilyen én vagyok, mert erre így sokkal nehezebb felnézni. Tudom milyennek "kell lenni" ahhoz, hogy a nők 99%-a vonzónak találjon. Hát nem ilyennek. Csak nekem az számít, hogy boldog legyek és 100%-osan megéljem a magánéletemet és a szexualitásomat. Vagy macsó irányító férfiként viselkedek, puha f@sszal, vagy egy hercegnőt szolgálok álló f@sszal. Ez a 2 lehetőség van. Én a saját boldogságomat választom, nem pedig a nők 99%-ának, vagy társadalmi "elvárásoknak" próbálok megfelelni
2021. ápr. 6. 00:57
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Tehát apuci és anyuci kis hercegnője, van esze, de az egyetemi tanulmányain kívül semmit nem tud felmutatni. De mindent alátolnak a szülők, lakás, kocsi stb. Elit szórakozóhelyen, egyetemi bulikon találsz ilyen csajt. És nem kell macsónak lenned, de ha nincs pénzed, akkor esélyed sincs. Általában nagy társaságban járnak szórakozni és saját baráti körből választanak pasit, de néha kívülállónak is lehet esélye. A kulcs a nagyvonalúság.
2021. ápr. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13, de rosszul látod, az ilyen lány nem jár társasággal, és nem számít neki, hogy legyen a férfinak pénze. Milyen alja gondolkodás lenne ez? Van neki elég pénze, az nem kell neki.
2021. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
68%
Van neki pénze, épp ezért nem fog leállni egy csóri gyerekkel. Én ilyen körökben mozogtam, szóval tapasztalatból tudom, hogy működik. Kiterjedt baráti kör, fiúk és lányok vegyesen, lényegében mindenki jól néz ki..vagy bekerül a társaságba és kikupálódik. Az ilyen lányok mindig csinosak, de sose k#rvásak, se öltözködésben, se viselkedésben. Ha volt is plasztikai beavatkozása az alig észrevehető. Nem összetévesztendő a dubajozgató, instán pucsító, proli műnőkkel.
2021. ápr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!