Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha dohányzik az illető és én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha dohányzik az illető és én nem, zavarni fog a lehellete esetleg orális szexnél az ottani szagok? 24/L

Figyelt kérdés

Még sosem voltam cigissel.

Egyszer közel hajolt hozzám egy ilyen ember és olyan szaga volt a lehelletének, mint amikor a kukában beáll a szemét és a hamu keverékének a szaga.



2021. márc. 29. 15:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%
En nem dohanyos nokent mindig ereztem egy undorito izt csoknal. Nem volt cigiszagu budos a masik, de az az iz, az nagyon zavart.
2021. márc. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%
Én férfiként írok, első csókom egy olyan lánnyal volt, aki dohányzott, én még akkor nem dohányoztam, olyan érzésem volt, mintha egy hamutartót nyalogatnék. Hiába rágózott előtte, semmit nem ért.
2021. márc. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Na ezek alapján cigis ember kizárva.
2021. márc. 29. 17:44
 14/20 anonim ***** válasza:
16%
Az viszont izgató tud lenni, amikor egy nő szexisen dohányzik orális szex közben, és a füstöt ráfújja a merev dákóra. 😵🥳
2021. márc. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
nem dohányzom, és keresek partnert ;)
2021. márc. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
15: én nem ismerkedem innen bocsi😊
2021. márc. 30. 14:45
 17/20 anonim ***** válasza:
kár :(
2021. márc. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
:(
2021. márc. 30. 14:49
 19/20 anonim ***** válasza:

Hmm.

Pedig egész jó az összhang köztetek.

Meglehetne azért próbálni, hisz ma szinte semmi más útja módja nincs az ismerkedésnek.

Szórakozás, kimozdulás nincs, a boltokban maszkabál van.

Háááát. Marad a net. Vagy lesz szikra vagy nem. 🤷‍♂️

2021. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ez érdekes kérdés.


Két dohányzó pasival voltam (nem egymás után, volt köztük egy nem dohányzó).


Az első után azt mondtam soha többé. Ruhája, haja, lehelete cigi szagú volt. Orálozni képtelen voltam, olyan büdös a volt váladéka (mellette egészségtelenül élt).


A másodikon érdekes módon nem éreztem sose, a lehelletén se csak ha közvetlen utána csókolt meg.

Szexnél se éreztem semmi kellemetlen szagot vagy ízt (semleges volt).


Nem tudom mitől függ, miért voltak mások.


Ennek ellenére inkább kezdenék nem dohányossal, én aki nem dohányzom legtöbb emberen érzem ha cigizik.

2022. jan. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!