Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerény, csöndes fiút minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerény, csöndes fiút minden lány megcsal mert talál nála jobbat?

Figyelt kérdés

Tehát ha összejön egy ilyen fiúnak barátnő akkor egy idő után valószínűleg meg fogja csalni mert unalmas az ilyen fiú?

Én csak ismerkedtem egy lánnyal, de tálat jobbat. Tudom ez nem megcsalás, de ha összejöttem volna vele akkor is ez lett volna gondolom.


2021. márc. 28. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ennyiből nem derült ki semmi hogy milyen vagy. Az hogy szerény és csendes még önmagában nem jelent rosszat, olyan lányt kell keresni aki hasonló mint te. De ha te önbizalomhiányos vagy, semmi magabiztosság nincs benned, nem lehet veled beszélgetni, nem vagy humoros, nincs benned semmi izgalom az engem is zavarna.
2021. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Aki azon siránkozik hogy meg fogjàk csalni, azt tènyleg megcsaljàk.
2021. márc. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sose nézz vissza! Sok jó kis buksza van ebben a "meseszép" országban, keresgélj tovább. Legyél kicsit tökösebb!
2021. márc. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha önbizalomhiányos, unalmas és siránkozó nem megcsalom hanem dobom. Nincs szükségem egy lelki sérült emberre aki a csendességre fogja a baját. Ha gondjai vannak kezltesse magát és ne mások hanem maga miatt mert ez mindenre kihatással van. Semmi gond nincs csendes, szerény pasikkal. Csak sok pasi azt hiszi ez a oka annak h dobják őket vagy megcsalják. Ha valaki csendes attól még kommunikálni tudni kell. Másképp nincs kapcsolat és igen keres egy jobbat.
2021. márc. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es kicsit nyers de igaza van.
2021. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Igen sajnos az vagyok, mert manapság az emberek addig nem mozdulnak a komfort zónájukból amíg erélyesen nincs megmondva az arcukba. A volt legjobb fiú barátomat 8 évig hallgattam picsogni h nem kell senkinek mert ő csendes, jó fiú. Nem az volt. Amúgy egy kötekedős, unalmas vénember volt már 18 évesen is. Most 24 és nem beszélünk mert nem hajlandó változtatni
2021. márc. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
és ez covid sajna még jobban rontja a helyzetet
2021. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De nem jöttél össze vele így nem tudhatod mi lett volna ha...


Szerintem ez a te kisebbségi komplexusod, hogy nem vagy elég jó. Miért érzed így? Nem te vagy az unalmas, hanem ez a hozzáállás.

2021. márc. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!