Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Modell alkatú lánynál lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Modell alkatú lánynál lehet esélyem ha nem vagyok izmos?

Figyelt kérdés

Tetszik egy ilyen lány, de túl szép hozzám képest. Nem vagyok izmos inkább vékony és csak egy kis izom van rajtam. Magas vagyok vállaim szélesek, csípőm vékony. Az arcom meg szerintem átlagos.

Neha úgy látom hogy bejövök neki, de nem vagyok benne biztos.

Szép alakú lánynak általában az izmos jóképű fiúkkal jönnek össze?

Ha jól tudom ezt a lányt 2x megcsalták. Ilyenkor lehet lejjebb ad az elvárásból?


2021. márc. 28. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

kaki a hozzáállásod

tehát ha megcsalták, akkor már bénák kellenek neki???

2021. márc. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Sziaa, modellkedéssel foglalkozom, ezáltal ugy gondoltam megvalaszolom a kerdesed. Nekem igazabol mindegy, hogy izmos egy fiu vagy nem, eloszor nem a kulsot nezem. A "macisabb" testet is ugyan ugy lehet szeretni.
2021. márc. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

nekem modell alkatú párom van és átlagos pasi vagyok, átlagos élettel, átlagos fizuval. szerintem van esélyed nyilván

sok lány beéri az átlagos pasival, mert ők legalább becsületesek

2021. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet, csak pénzed legyen! manapság ez sajnos a fő szempont.


Komolyra fordítva, világ életemben bomba csajaim voltak pedig átlag pofám van, pénzem sincs. a dumám is szar. Véletlenek szerencsés közjátéka volt mindig, meg egy rohadt nagy adag önbizalom kellett még hozzá.

2021. márc. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 válaszolónak:nő vagyok, és mégsem a pénzre megyek, a pénz nem tesz boldoggá:) 23N
2021. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5 ritka példány vagy manapság.

Ha még dögös is lennél, akkor pláne. :D

2021. márc. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 PÉLDÁNY :)))))))))

nagyon szépen bókolsz

2021. márc. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

na 5-7 :D ne szívd mellre, nem lehet kijönni a barlangból és egyből minden szót jól használni amit szótárból tanult :D


(nem a 6 os :D)

2021. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7. Tudom. :D


Amúgy amig a nők jelentős hányada a pasikat pénzforrásnak, szórakoztatóautomatának, kiszolgálószemélyzetnek tartja, addig szerintem megengedhetem ezt a szót. amúgy meg aki akar az úgyis megsértődik valamin. :)

2021. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!